Soutěž o 15x celodenní skipas do Ski areálu Severka

ISIC
ITIC
IYTC
ALIVE
do 22.01.2023

Lyžování s úžasným výhledem na české i slovenské kopce, lanovka, tři sjezdovky, turistická chata, venkovní bary a bufety s dobrotami z grilu a míchanými drinky, to je Severka (www.severka.eu). S průkazem ISIC navíc jezdíš vždy se slevou. Pokud si chceš zalyžovat úplně zadara, pojď si zasoutěžit o jeden z 15 celodenních skipasů. Nápovědu na soutěžní otázku najdeš zde

Oficiální pravidla soutěže
Pořadatel:
GTS ALIVE s.r.o., IČ: 26193272, e-mail: info@isic.cz
Doba a místo konání: Soutěž probíhá od 10. 1. 2023 do 22. 1. 2023 v profilu ALIVE.
Podmínky účasti: Soutěž je odměnou výhradně pro odběratele marketingových sdělení. Bez souhlasu s těmito pravidly není možné se účastnit.
Soutěžní mechanika: Podmínkou pro zařazení do soutěže je úplné vyplnění soutěžního formuláře a zodpovězení soutěžní otázky. Soutěžící se soutěže může zúčastnit pouze jednou.
Výhry: Do soutěže je vloženo 15 výher v podobě jednodenního skipasu do Ski areálu Severka. Výherci budou určeni losováním a informace o výhře zaslány výherci nejdéle do 7 dnů od ukončení soutěže. Upozornění: Cena se výherci nezasílá, ale je předána osobně přímo ve Ski areálu Severka. Výhry mohou být nahrazeny obdobnými výhrami.
Zpracování osobních údajů: Pouze za účelem organizace soutěže. Právním základem je souhlas, který je možné kdykoliv odvolat. Více o ochraně soukromí pořadatele zde. Dalším zpracovatelem je Lyžařský klub Severka, o.s., Dolní Lomná ev. č. 277, 739 91, IČO 43963340 (Ski areál Severka) a to pouze pro účely předání výhry výherci.
Ostatní ustanovení: Soutěž nepořádá, není přidružena ani sponzorována společnostmi Apple a Google a nejsou nijak do soutěže zapojeny a nijak se na soutěži nepodílí. Pravidla i soutěž mohou být změněna anebo zcela zrušena. Výsledky s končenou platností určuje pořadatel. Obecné podmínky akcí pořadatele jsou uvedeny zde. Tato soutěž není loterií.

Výherci:
T. Antlová, Čechy pod Kosířem
K. Talajková, Kopřivnice
Z. Machová, Chrudim
J. Jaros, Hořice
A. Novák, Frýdek-Místek
Š. Arnautovská, Ústí nad Labem
E. Šalounová, Karlštejn
I. Trefilkova, Přerov
K. Baráková, Nový Bydžov
N. Potůčková, Brno
N. Juríčková, Klášterec nad Ohří
T. Venclová, Vrchlabí
S. Uhliarik, Praha
Š. Tesař, Kunžak
D. Rudinská, Praha

Jakou maximální slevu na skipasy dostaneš s ISIC ve Ski areálu Severka?

Aktivuj si svůj profil ALIVE pro odeslání odpovědi na soutěžní otázku

Aktivuj si profil ALIVE a získej přístup k exkluzivním nabídkám, soutěžím a všem našim službám.