Soutěž o 10x vstupenku na festival Votvírák 2022

ISIC
ITIC
IYTC
ALIVE
do 26.05.2022

Votvírák je největší multižánrový festival v ČR, který přináší to nejlepší z české a slovenské rockové, popové a hiphopové hudební scény. Letos se můžeš těšit na kapely jako Mirai, Kryštof, Rybičky 48, Divokej Bill nebo No Name. Zapoj se do naší soutěže a vyhraj jednu z 10 volných vstupenek na celý festival včetně standardního stanového městečka.

Oficiální pravidla soutěže
Pořadatel:
GTS ALIVE s.r.o., IČ: 26193272, e-mail: info@isic.cz
Doba a místo konání: Soutěž probíhá od 10. 5. 2022 do 26. 5. 2022 v profilu ALIVE.
Podmínky účasti: Soutěž je odměnou výhradně pro odběratele marketingových sdělení. Osoby mladší 15 let se mohou soutěže účastnit jen se souhlasem rodiče. Bez souhlasu s těmito pravidly není možné se účastnit.
Soutěžní mechanika: Podmínkou pro zařazení do soutěže je úplné vyplnění soutěžního formuláře a zodpovězení soutěžní otázky. Soutěžící se soutěže může zúčastnit pouze jednou.
Výhry: Do soutěže je vloženo 10 výher v podobě volné vstupenky na celý festival Votvírák 2022 včetně standardního stanového městečka. Výherci budou určeni losováním a výhry budou zaslány na e-mailovou adresu výherce, nejdéle do 14 dnů od ukončení soutěže. Výhry mohou být nahrazeny obdobnými výhrami.
Zpracování osobních údajů: Pouze za účelem organizace soutěže. Právním základem je souhlas, který je možné kdykoliv odvolat. Více o ochraně soukromí pořadatele zde.
Ostatní ustanovení: Soutěž nepořádá, není přidružena ani sponzorována společnostmi Apple a Google a nejsou nijak do soutěže zapojeny a nijak se na soutěži nepodílí. Pravidla i soutěž mohou být změněna anebo zcela zrušena. Výsledky s končenou platností určuje pořadatel. Obecné podmínky akcí pořadatele jsou uvedeny zde. Tato soutěž není loterií.

Výherci:
O. Poustka, Praha 9
K. Kuželová, Dobřany
V. Stodolová, Borová
K. Žamberská, Lovosice
L. Hrdličková, Vodňany
K. Svobodová, Praha 5
N. N. Jelinková, Hradec Králové
M. Nováková, Dolní Žďár
G. Bártová, Ostrava
D. Adamcová, Hradec Králové

Kde se festival Votvírák 2022 bude konat?

Aktivuj si svůj profil ALIVE pro odeslání odpovědi na soutěžní otázku

Aktivuj si profil ALIVE a získej přístup k exkluzivním nabídkám, soutěžím a všem našim službám.