Soutěž o 10x vstupenku na festival Rock for People

ISIC
ITIC
IYTC
ALIVE
do 31.05.2023

Hudební událost roku se blíží. Festival Rock for People chystá od 8. do 11. června největší ročník ve své historii. V hradeckém Parku 360 nabídne čtyři dny plné světových hudebních show v čele s MUSE, Machine Gun Kellym, Slipknot nebo The 1975. Více informací najdeš tady.

Oficiální pravidla soutěže
Pořadatel:
GTS ALIVE s.r.o., IČ: 26193272, e-mail: info@isic.cz
Doba a místo konání: Soutěž probíhá od 11. 5. 2023 do 31. 5. 2023 v profilu ALIVE.
Podmínky účasti: Soutěž je odměnou výhradně pro odběratele marketingových sdělení. Bez souhlasu s těmito pravidly není možné se účastnit.
Soutěžní mechanika: Podmínkou pro zařazení do soutěže je úplné vyplnění soutěžního formuláře a zodpovězení soutěžní otázky. Soutěžící se soutěže může zúčastnit pouze jednou.
Výhry: Do soutěže je vloženo 10 výher v podobě 4denní vstupenky na festival Rock for People 2023. Výherci budou určeni losováním a výhry budou zaslány na e-mailovou adresu výherce, nejdéle do 7 dnů od ukončení soutěže. Výhry mohou být nahrazeny obdobnými výhrami.
Zpracování osobních údajů: Pouze za účelem organizace soutěže. Právním základem je souhlas, který je možné kdykoliv odvolat. Více o ochraně soukromí pořadatele zde.
Ostatní ustanovení: Soutěž nepořádá, není přidružena ani sponzorována společnostmi Apple a Google a nejsou nijak do soutěže zapojeny a nijak se na soutěži nepodílí. Pravidla i soutěž mohou být změněna anebo zcela zrušena. Výsledky s končenou platností určuje pořadatel. Obecné podmínky akcí pořadatele jsou uvedeny zde. Tato soutěž není loterií.

Výherci:
M. Šimková, Plzeň
J. Pavlík, Srbice
T. Šrámková, Praha
T. Horáková, Moravská Třebová
M. Vrlíková, Havířov
K. Dostálová, Litomyšl
N. Slívová, České Velenice
P. Svoboda, Hradec Králové
L. Coufalová, Praha
K. Čiklová, Šternberk

Na jakém místě se Rock for People umístil v anketě Žebřík 2022 v kategorii Akce?

Aktivuj si svůj profil ALIVE pro odeslání odpovědi na soutěžní otázku

Aktivuj si profil ALIVE a získej přístup k exkluzivním nabídkám, soutěžím a všem našim službám.