Soutěž o 10x vstupenku na festival Fingers Up 2022

ISIC
ITIC
IYTC
ALIVE
do 08.06.2022

Festival Fingers Up se vrací v plné síle! Těš se na jména jako Divokej Bill, Vypsaná fixa, King No-One, SIN PLUS, PSH, Thom Artway, The Silver Spoons a mnoho dalších. Kromě super hudby nebude chybět skvělé jídlo a velký bazén. Už 24.25. června v Morava Campu v Mohelnici a ty teď s námi můžeš soutěžit o 10 volných víkendových vstupenek.

Oficiální pravidla soutěže
Pořadatel:
GTS ALIVE s.r.o., IČ: 26193272, e-mail: info@isic.cz
Doba a místo konání: Soutěž probíhá od 20. 5. 2022 do 8. 6. 2022 v profilu ALIVE.
Podmínky účasti: Soutěž je odměnou výhradně pro odběratele marketingových sdělení. Osoby mladší 15 let se mohou soutěže účastnit jen se souhlasem rodiče. Bez souhlasu s těmito pravidly není možné se účastnit.
Soutěžní mechanika: Podmínkou pro zařazení do soutěže je úplné vyplnění soutěžního formuláře a zodpovězení soutěžní otázky. Soutěžící se soutěže může zúčastnit pouze jednou.
Výhry: Do soutěže je vloženo 10 výher v podobě volné víkendové vstupenky na festival Fingers Up 2022. Výherci budou určeni losováním a výhry budou zaslány na e-mailovou adresu výherce, nejdéle do 14 dnů od ukončení soutěže. Výhry mohou být nahrazeny obdobnými výhrami.
Zpracování osobních údajů: Pouze za účelem organizace soutěže. Právním základem je souhlas, který je možné kdykoliv odvolat. Více o ochraně soukromí pořadatele zde.
Ostatní ustanovení: Soutěž nepořádá, není přidružena ani sponzorována společnostmi Apple a Google a nejsou nijak do soutěže zapojeny a nijak se na soutěži nepodílí. Pravidla i soutěž mohou být změněna anebo zcela zrušena. Výsledky s končenou platností určuje pořadatel. Obecné podmínky akcí pořadatele jsou uvedeny zde. Tato soutěž není loterií.

Výherci:
B. Sojková, Komárov
D. Chmelíková, Železný Brod
P. Kožíšková, Pardubice
K. Šimková, Kadaň
D. Petřík, Cheb
K. Šulavová, Semily
V. Hošková, Loštice
T. L. Truong, Sokolov
A. Kolaříková, Věteřov
L. Výborová, Jablonec nad Nisou

Jakou slevu máš s ISIC na víkendovou vstupenku na festival Fingers Up?

Aktivuj si svůj profil ALIVE pro odeslání odpovědi na soutěžní otázku

Aktivuj si profil ALIVE a získej přístup k exkluzivním nabídkám, soutěžím a všem našim službám.