Soutěž o 10x voucher do restaurace Burger King

ISIC
ITIC
IYTC
ALIVE
do 01.03.2022

Vyhraj voucher do restaurace Burger King a vyzkoušej chuť KING’S COLLECTION menu. Těšit se můžeš na skvělý burger se 150g hovězím masem grilovaném na ohni a čerstvou zeleninu. Připrav se jen na velké dilema – Chimichurri, nebo Whiskey BBQ?

Oficiální pravidla soutěže
Pořadatel:
GTS ALIVE s.r.o., IČ: 26193272, e-mail: info@isic.cz
Doba a místo konání: Soutěž probíhá od 8. 2. 2022 do 1. 3. 2022 v profilu ALIVE.
Podmínky účasti: Soutěž je odměnou výhradně pro odběratele marketingových sdělení. Osoby mladší 15 let se mohou soutěže účastnit jen se souhlasem rodiče. Bez souhlasu s těmito pravidly není možné se účastnit.
Soutěžní mechanika: Podmínkou pro zařazení do soutěže je úplné vyplnění soutěžního formuláře a zodpovězení soutěžní otázky. Soutěžící se soutěže může zúčastnit pouze jednou.
Výhry: Do soutěže je vloženo 10 výher v podobě voucherů na odběr KING’S COLLECTION menu v restauracích Burger King. Výherci budou určeni losováním a výhry budou zaslány na adresu výherce, nejdéle do 30 dnů od ukončení soutěže. Výhry mohou být nahrazeny obdobnými výhrami.
Zpracování osobních údajů: Pouze za účelem organizace soutěže. Právním základem je souhlas, který je možné kdykoliv odvolat. Více o ochraně soukromí pořadatele zde.
Ostatní ustanovení: Soutěž nepořádá, není přidružena ani sponzorována společnostmi Apple a Google a nejsou nijak do soutěže zapojeny a nijak se na soutěži nepodílí. Pravidla i soutěž mohou být změněna anebo zcela zrušena. Výsledky s končenou platností určuje pořadatel. Obecné podmínky akcí pořadatele jsou uvedeny zde. Tato soutěž není loterií.

Výherci:
M. Nýdlová, Žamberk
E. Staňková, Žďár
L. Dvořáková, Brno
V. Švecová, Blansko
J. Bartlová, Liberec
N. Ertov, Třemblat
A. Nováková, Jíkev
J. Drahoňovský, Karlovy Vary
K. Miczková, Komorní Lhotka
S. Horváthová, Ostrava

V jakém roce otevřel Burger King první restauraci v ČR?

Aktivuj si svůj profil ALIVE pro odeslání odpovědi na soutěžní otázku

Aktivuj si profil ALIVE a získej přístup k exkluzivním nabídkám, soutěžím a všem našim službám.