Soutěž o 10x uměleckou oSušku od Suchej únor

ISIC
ITIC
IYTC
ALIVE
do 16.02.2023

Je tu 11. ročník kampaně Suchej únor, která je výzvou všem, kteří chtějí otestovat svoji (ne)závislost na alkoholu, udělat něco pro svoje zdraví a duševní pohodu. A my jsme si jako její hrdý partner pro tebe připravili soutěž o 10 uměleckých oSušek ze 100% bavlny a vyrobených v ČR. Tak nastartuj změnu a pojď sušit s námi! Registruj se zde.

Oficiální pravidla soutěže
Pořadatel:
GTS ALIVE s.r.o., IČ: 26193272, e-mail: info@isic.cz
Doba a místo konání: Soutěž probíhá od 26. 1. 2023 do 16. 2. 2023 v profilu ALIVE.
Podmínky účasti: Soutěž je odměnou výhradně pro odběratele marketingových sdělení. Bez souhlasu s těmito pravidly není možné se účastnit.
Soutěžní mechanika: Podmínkou pro zařazení do soutěže je úplné vyplnění soutěžního formuláře a zodpovězení soutěžní otázky. Soutěžící se soutěže může zúčastnit pouze jednou.
Výhry: Do soutěže je vloženo 10 výher v podobě bavlněné osušky od Suchej únor. Výherci budou určeni losováním a výhry budou zaslány na adresu výherce, nejdéle do 30 dnů od ukončení soutěže. Výhry mohou být nahrazeny obdobnými výhrami.
Zpracování osobních údajů: Pouze za účelem organizace soutěže. Právním základem je souhlas, který je možné kdykoliv odvolat. Více o ochraně soukromí pořadatele zde.
Ostatní ustanovení: Soutěž nepořádá, není přidružena ani sponzorována společnostmi Apple a Google a nejsou nijak do soutěže zapojeny a nijak se na soutěži nepodílí. Pravidla i soutěž mohou být změněna anebo zcela zrušena. Výsledky s končenou platností určuje pořadatel. Obecné podmínky akcí pořadatele jsou uvedeny zde. Tato soutěž není loterií.

Výherci:
M. Lukáčová, Hodkovice
K. Malá, Brno
Z. Daňková, Blansko
G. Foltýnová, Uherský Brod
M. Pešková, Ostrava
T. Weis, Jimramov
V. Powetzová, Třinec
M. Kotnourová, Plzeň
T. Bialková, Mosty u Jablunkova
R. Lypchak, Praha

Jaké je heslo letošní kampaně Suchej únor?

Aktivuj si svůj profil ALIVE pro odeslání odpovědi na soutěžní otázku

Aktivuj si profil ALIVE a získej přístup k exkluzivním nabídkám, soutěžím a všem našim službám.