Soutěž o 10x startovné na závod Urban Challenge

ISIC
ITIC
IYTC
ALIVE
do 15.05.2023

Přelézání aut, běh pneumatikami, prolézání kontejnery – to a mnohem více tě čeká v Urban Challenge, překážkovém běhu na 5 nebo 10 km v originálním prostředí. Závod prověří tvoji fyzickou i psychickou připravenost a pokud zdoláš minimálně 25 překážek, v cíli obdržíš unikátní medaili. Teď se můžeš zapojit do naší soutěže o 10 startovných! Odpověď na soutěžní otázku hledej tady.

Oficiální pravidla soutěže
Pořadatel:
GTS ALIVE s.r.o., IČ: 26193272, e-mail: info@isic.cz
Doba a místo konání: Soutěž probíhá od 3. 5. 2023 do 15. 5. 2023 v profilu ALIVE.
Podmínky účasti: Soutěž je odměnou výhradně pro odběratele marketingových sdělení. Bez souhlasu s těmito pravidly není možné se účastnit.
Soutěžní mechanika: Podmínkou pro zařazení do soutěže je úplné vyplnění soutěžního formuláře a zodpovězení soutěžní otázky. Soutěžící se soutěže může zúčastnit pouze jednou.
Výhry: Do soutěže je vloženo 10 výher v podobě startovných na vybraný závod Urban Challenge 2023. Výherci budou určeni losováním a výhry budou zaslány na e-mailovou adresu výherce, nejdéle do 7 dnů od ukončení soutěže. Výhry mohou být nahrazeny obdobnými výhrami.
Zpracování osobních údajů: Pouze za účelem organizace soutěže. Právním základem je souhlas, který je možné kdykoliv odvolat. Více o ochraně soukromí pořadatele zde.
Ostatní ustanovení: Soutěž nepořádá, není přidružena ani sponzorována společnostmi Apple a Google a nejsou nijak do soutěže zapojeny a nijak se na soutěži nepodílí. Pravidla i soutěž mohou být změněna anebo zcela zrušena. Výsledky s končenou platností určuje pořadatel. Obecné podmínky akcí pořadatele jsou uvedeny zde. Tato soutěž není loterií.

Výherci:
E. Zemanová, Pardubice
V. Nytrová, Ludgeřovice
Š. Heřmánek, Planá nad Lužnicí
S. Hrubý, Chrudim
T. J. Prek, Vysoký Újezd
I. Drašarová, Polička
T. Calábek, Rokytnice u Přerova
P. Krejčí, Tmaň
M. Chuděj, Kroměříž
V. Trčala, Zlín

Ve kterém z těchto měst proběhne závod Urban Challenge 2023?

Aktivuj si svůj profil ALIVE pro odeslání odpovědi na soutěžní otázku

Aktivuj si profil ALIVE a získej přístup k exkluzivním nabídkám, soutěžím a všem našim službám.