Soutěž o 10x startovné na běh NN NIGHT RUN

ISIC
ITIC
IYTC
ALIVE
do 05.05.2023

Hraj o startovné na zážitkový běh nočním městem NN NIGHT RUN! V tomto závodu nejde ani tak o vítězství jako o radost a zážitek z pohybu. Vybrat si můžeš z 8 měst a délky tratě 5 nebo 10 km. V cíli na tebe bude čekat originální medaile a skvělé občerstvení. Odpověď na soutěžní otázku hledej tady.

Oficiální pravidla soutěže
Pořadatel:
GTS ALIVE s.r.o., IČ: 26193272, e-mail: info@isic.cz
Doba a místo konání: Soutěž probíhá od 21. 4. 2023 do 5. 5. 2023 v profilu ALIVE.
Podmínky účasti: Soutěž je odměnou výhradně pro odběratele marketingových sdělení. Bez souhlasu s těmito pravidly není možné se účastnit.
Soutěžní mechanika: Podmínkou pro zařazení do soutěže je úplné vyplnění soutěžního formuláře a zodpovězení soutěžní otázky. Soutěžící se soutěže může zúčastnit pouze jednou.
Výhry: Do soutěže je vloženo 10 výher v podobě startovných na vybraný běh ze série NN NIGHT RUN. Výherci budou určeni losováním a výhry budou zaslány na e-mailovou adresu výherce, nejdéle do 7 dnů od ukončení soutěže. Výhry mohou být nahrazeny obdobnými výhrami.
Zpracování osobních údajů: Pouze za účelem organizace soutěže. Právním základem je souhlas, který je možné kdykoliv odvolat. Více o ochraně soukromí pořadatele zde.
Ostatní ustanovení: Soutěž nepořádá, není přidružena ani sponzorována společnostmi Apple a Google a nejsou nijak do soutěže zapojeny a nijak se na soutěži nepodílí. Pravidla i soutěž mohou být změněna anebo zcela zrušena. Výsledky s končenou platností určuje pořadatel. Obecné podmínky akcí pořadatele jsou uvedeny zde. Tato soutěž není loterií.

Výherci:
K. Horáková, Šternberk
D. Drábek, Ústí nad Labem
A. Prokopová, Otrokovice
L. Vávra, Praha
A. Steinbergerová, Plzeň
P. Pošvářová, Dašice
N. Durdová, Hodějice
J. Bubeník, Praha
N. Štěpánová, Považská Bystrica
E. Urbanová, Ostrava

Kolik let letos slaví NN Night Run?

Aktivuj si svůj profil ALIVE pro odeslání odpovědi na soutěžní otázku

Aktivuj si profil ALIVE a získej přístup k exkluzivním nabídkám, soutěžím a všem našim službám.