Soutěž o 10x startovné na běh ze seriálu NN NIGHT RUN 2022

ISIC
ITIC
IYTC
ALIVE
do 07.04.2022

Neseď doma a pojď si zaběhat! Hrajeme o 10 startovných na běh v rámci NN NIGHT RUN 2022, který je jedním z největších běžeckých seriálů u nás. Vybírat můžeš z 8 akcí v 8 různých městech (jejich seznam najdeš zde). Na každé akci tě kromě zážitkového nočního běhu čeká také doprovodný program a v cíli medaile.

Oficiální pravidla soutěže
Pořadatel:
GTS ALIVE s.r.o., IČ: 26193272, e-mail: info@isic.cz
Doba a místo konání: Soutěž probíhá od 24. 3. 2022 do 7. 4. 2022 v profilu ALIVE.
Podmínky účasti: Soutěž je odměnou výhradně pro odběratele marketingových sdělení. Osoby mladší 15 let se mohou soutěže účastnit jen se souhlasem rodiče. Bez souhlasu s těmito pravidly není možné se účastnit.
Soutěžní mechanika: Podmínkou pro zařazení do soutěže je úplné vyplnění soutěžního formuláře a zodpovězení soutěžní otázky. Soutěžící se soutěže může zúčastnit pouze jednou.
Výhry: Do soutěže je vloženo 10 výher v podobě startovného na jeden běh ze seriálu NN NIGHT RUN 2022 dle výběru výherce. Výherci budou určeni losováním a výhry budou zaslány na e-mail výherce, nejdéle do 14 dnů od ukončení soutěže. Výhry mohou být nahrazeny obdobnými výhrami.
Zpracování osobních údajů: Pouze za účelem organizace soutěže. Právním základem je souhlas, který je možné kdykoliv odvolat. Více o ochraně soukromí pořadatele zde.
Ostatní ustanovení: Soutěž nepořádá, není přidružena ani sponzorována společnostmi Apple a Google a nejsou nijak do soutěže zapojeny a nijak se na soutěži nepodílí. Pravidla i soutěž mohou být změněna anebo zcela zrušena. Výsledky s končenou platností určuje pořadatel. Obecné podmínky akcí pořadatele jsou uvedeny zde. Tato soutěž není loterií.

Výherci:
M. Jež, Kopřivnice
C. Haro Cortes, Brno
V. Skočovská, Uherské Hradiště
H. Jiráňová, Praha
B. Brožová, Ledce u Plzně
M. Sladká, Domažlice
J. Baďura, Hošťálková
P. Vacková, Litomyšl
L. Holý, Praha
A. Rybář, Předměřice nad Labem

Jak dlouhý je běh NN NIGHT RUN?

Aktivuj si svůj profil ALIVE pro odeslání odpovědi na soutěžní otázku

Aktivuj si profil ALIVE a získej přístup k exkluzivním nabídkám, soutěžím a všem našim službám.