Soutěž o 10x startovné na běh Barvám Neutečeš

ISIC
ITIC
IYTC
ALIVE
do 10.05.2023

Chceš zažít něco nového a pořádně si zablbnout? Tak přijď na 9. ročník nejbarevnější akce v ČR Barvám Neutečeš. Trasu dlouhou 5 km můžeš absolvovat během nebo chůzí a barevný tým tě v několika zónách zasype barvami. 10 z vás, kteří budou mít štěstí v naší soutěži, poběží úplně zadarmo. Odpověď na soutěžní otázku hledej tady

Oficiální pravidla soutěže
Pořadatel:
GTS ALIVE s.r.o., IČ: 26193272, e-mail: info@isic.cz
Doba a místo konání: Soutěž probíhá od 27. 4. 2023 do 10. 5. 2023 v profilu ALIVE.
Podmínky účasti: Soutěž je odměnou výhradně pro odběratele marketingových sdělení. Bez souhlasu s těmito pravidly není možné se účastnit.
Soutěžní mechanika: Podmínkou pro zařazení do soutěže je úplné vyplnění soutěžního formuláře a zodpovězení soutěžní otázky. Soutěžící se soutěže může zúčastnit pouze jednou.
Výhry: Do soutěže je vloženo 10 výher v podobě startovných na vybraný běh ze série Barvám Neutečeš. Výherci budou určeni losováním a výhry budou zaslány na e-mailovou adresu výherce, nejdéle do 7 dnů od ukončení soutěže. Výhry mohou být nahrazeny obdobnými výhrami.
Zpracování osobních údajů: Pouze za účelem organizace soutěže. Právním základem je souhlas, který je možné kdykoliv odvolat. Více o ochraně soukromí pořadatele zde.
Ostatní ustanovení: Soutěž nepořádá, není přidružena ani sponzorována společnostmi Apple a Google a nejsou nijak do soutěže zapojeny a nijak se na soutěži nepodílí. Pravidla i soutěž mohou být změněna anebo zcela zrušena. Výsledky s končenou platností určuje pořadatel. Obecné podmínky akcí pořadatele jsou uvedeny zde. Tato soutěž není loterií.

Výherci:
K. Paličková, Ostrava
A. Martínková, Praha
T. Průšová, Újezd u Průhonic
N. Procházková, Lanškroun
M. Čermáková, Nový Bydžov
P. Janoš, Libina
A. Scholasterová, Březová
S. Slavickaite, Pardubice
E. Spáčilová, Olomouc
M. Krejčí, Prostějov

V kolika městech proběhne běh Barvám Neutečeš v roce 2023?

Aktivuj si svůj profil ALIVE pro odeslání odpovědi na soutěžní otázku

Aktivuj si profil ALIVE a získej přístup k exkluzivním nabídkám, soutěžím a všem našim službám.