Soutěž o 10x mezinárodní autobusovou jízdenku RegioJet

ISIC
ITIC
IYTC
ALIVE
do 31.03.2022

Miluješ poznávání nových míst a zážitky z cest jsou pro tebe víc než třeba nejnovější model telefonu? Tak neváhej a zapoj se do naší soutěže o 10 mezinárodních autobusových jízdenek RegioJet podle svého výběru. Jízdenka je samozřejmě zpáteční (s nástupem/výstupem v Praze) a můžeš ji využít do 30. 6. 2022.

Oficiální pravidla soutěže
Pořadatel:
GTS ALIVE s.r.o., IČ: 26193272, e-mail: info@isic.cz
Doba a místo konání: Soutěž probíhá od 15. 3. 2022 do 31. 3. 2022 v profilu ALIVE.
Podmínky účasti: Soutěž je odměnou výhradně pro odběratele marketingových sdělení. Osoby mladší 15 let se mohou soutěže účastnit jen se souhlasem rodiče. Bez souhlasu s těmito pravidly není možné se účastnit.
Soutěžní mechanika: Podmínkou pro zařazení do soutěže je úplné vyplnění soutěžního formuláře a zodpovězení soutěžní otázky. Soutěžící se soutěže může zúčastnit pouze jednou.
Výhry: Do soutěže je vloženo 10 výher v podobě dárkových certifikátů na mezinárodní autobusovou jízdenku RegioJet. Jízdenka je zpáteční (s nástupem/výstupem v Praze) a má platnost do 30. 6. 2022. Výherci budou určeni losováním a výhry budou zaslány na adresu výherce, nejdéle do 30 dnů od ukončení soutěže. Výhry mohou být nahrazeny obdobnými výhrami.
Zpracování osobních údajů: Pouze za účelem organizace soutěže. Právním základem je souhlas, který je možné kdykoliv odvolat. Více o ochraně soukromí pořadatele zde.
Ostatní ustanovení: Soutěž nepořádá, není přidružena ani sponzorována společnostmi Apple a Google a nejsou nijak do soutěže zapojeny a nijak se na soutěži nepodílí. Pravidla i soutěž mohou být změněna anebo zcela zrušena. Výsledky s končenou platností určuje pořadatel. Obecné podmínky akcí pořadatele jsou uvedeny zde. Tato soutěž není loterií.

Výherci:
J. Jablecki, Praha
Z. Pevná, Zvolen
D. Volf, Zruč nad Sázavou
S. Severová, Kolín
D. Ondrejková, Brno
T. Šléglová, Brno
N. Schovánková, Žiželice
J. Nedvěd, Jenišov
T. Kraus, Tuchoměřice
M. Kubrová, Praha

Jak se jmenuje zakladatel společnosti Student Agency?

Aktivuj si svůj profil ALIVE pro odeslání odpovědi na soutěžní otázku

Aktivuj si profil ALIVE a získej přístup k exkluzivním nabídkám, soutěžím a všem našim službám.