Soutěž o 10x jednodenní skipas do Skiarény Jizerky

ISIC
ITIC
IYTC
ALIVE
do 05.01.2023

Skiaréna Jizerky je značka tří propojených jizerskohorských skiareálů: Tanvaldský Špičák, Severák a Bedřichov. Všechny mají společný skipas, bezdotykový odbavovací systém i společný skibus a dohromady nabízejí celkem 20 lyžařských vleků, 2 lanové dráhy a 4 pohyblivé koberce. Více informací včetně nápovědy na soutěžní otázku najdeš zde.

Oficiální pravidla soutěže
Pořadatel:
GTS ALIVE s.r.o., IČ: 26193272, e-mail: info@isic.cz
Doba a místo konání: Soutěž probíhá od 22. 12. 2022 do 5. 1. 2023 v profilu ALIVE.
Podmínky účasti: Soutěž je odměnou výhradně pro odběratele marketingových sdělení. Bez souhlasu s těmito pravidly není možné se účastnit.
Soutěžní mechanika: Podmínkou pro zařazení do soutěže je úplné vyplnění soutěžního formuláře a zodpovězení soutěžní otázky. Soutěžící se soutěže může zúčastnit pouze jednou.
Výhry: Do soutěže je vloženo 10 výher v podobě jednodenního skipasu do Skiarény Jizerky. Výherci budou určeni losováním a výhry budou zaslány na adresu výherce, nejdéle do 30 dnů od ukončení soutěže. Výhry mohou být nahrazeny obdobnými výhrami.
Zpracování osobních údajů: Pouze za účelem organizace soutěže. Právním základem je souhlas, který je možné kdykoliv odvolat. Více o ochraně soukromí pořadatele zde.
Ostatní ustanovení: Soutěž nepořádá, není přidružena ani sponzorována společnostmi Apple a Google a nejsou nijak do soutěže zapojeny a nijak se na soutěži nepodílí. Pravidla i soutěž mohou být změněna anebo zcela zrušena. Výsledky s končenou platností určuje pořadatel. Obecné podmínky akcí pořadatele jsou uvedeny zde. Tato soutěž není loterií. 

Výherci:
D. Novák, Praha
A. Rémišová, Hradec Králové
L. Žilková, Maršovice
A. Koňaříková, Hovězí
I. Čičmancová, Slavkov u Brna
J. Mareš, Náchod
T. Midlochová, Opava
A. Dušková, Český Brod
V. Havrda, Praha
M. Šimčák, Brno

Kolik celkem kilometrů sjezdovek si můžeš užít ve Skiaréně Jizerky?

Aktivuj si svůj profil ALIVE pro odeslání odpovědi na soutěžní otázku

Aktivuj si profil ALIVE a získej přístup k exkluzivním nabídkám, soutěžím a všem našim službám.