Soutěž o 10x jednodenní skipas do Skiareálu Lipno

ISIC
ITIC
IYTC
ALIVE
do 25.01.2023

Užij si zábavu na sněhu s celou svojí partou v nejlepším skiareálu na jihu Čech. Kilometry zasněžených sjezdovek už čekají na tvoje lyže nebo prkno. Lanovky, občerstvovny na svahu, a hlavně 20% sleva z ceny skipasu na ISIC tě určitě potěší. Anebo si můžeš zalyžovat úplně zadara, a to, když se zapojíš do naší soutěže a budeš mít štěstí. 

Oficiální pravidla soutěže
Pořadatel:
GTS ALIVE s.r.o., IČ: 26193272, e-mail: info@isic.cz
Doba a místo konání: Soutěž probíhá od 18. 1. 2023 do 25. 1. 2023 v profilu ALIVE.
Podmínky účasti: Soutěž je odměnou výhradně pro odběratele marketingových sdělení. Bez souhlasu s těmito pravidly není možné se účastnit.
Soutěžní mechanika: Podmínkou pro zařazení do soutěže je úplné vyplnění soutěžního formuláře a zodpovězení soutěžní otázky. Soutěžící se soutěže může zúčastnit pouze jednou.
Výhry: Do soutěže je vloženo 10 výher v podobě jednodenního skipasu do Skiareálu Lipno. Výherci budou určeni losováním a výhry budou zaslány na e-mailovou adresu výherce, nejdéle do 7 dnů od ukončení soutěže. Výhry mohou být nahrazeny obdobnými výhrami.
Zpracování osobních údajů: Pouze za účelem organizace soutěže. Právním základem je souhlas, který je možné kdykoliv odvolat. Více o ochraně soukromí pořadatele zde.
Ostatní ustanovení: Soutěž nepořádá, není přidružena ani sponzorována společnostmi Apple a Google a nejsou nijak do soutěže zapojeny a nijak se na soutěži nepodílí. Pravidla i soutěž mohou být změněna anebo zcela zrušena. Výsledky s končenou platností určuje pořadatel. Obecné podmínky akcí pořadatele jsou uvedeny zde. Tato soutěž není loterií.

Výherci:
P. Surá, Brno
Z. Heřmánková, Červené Pečky
T. Melicharová, Žabčice
Z. Procházková, Vysoká u Příbramě
A. Havlíčková, Žďár nad Sázavou
V. Votava, Třebenice
J. Ježková, Kyškovice
J. Jelínková, Litomyšl
A. Dopitová, Moravská Třebová
B. Procházková, Unhošť

Kolik metrů měří nejdelší sjezdovka Jezerní ve Skiareálu Lipno?

Aktivuj si svůj profil ALIVE pro odeslání odpovědi na soutěžní otázku

Aktivuj si profil ALIVE a získej přístup k exkluzivním nabídkám, soutěžím a všem našim službám.