Soutěž o 10x jednodenní skipas do Skiareálu Klínovec

ISIC
ITIC
IYTC
ALIVE
do 26.01.2023

Letošní sezónu zahájil Skiareál Klínovec otevřením nejdelší plnohodnotné sjezdovky u nás, která nabídne mimo pohodlného svezení i krásné výhledy do Krušných hor. Celkem si můžeš užít více než 31 km sjezdovek všech obtížností. Na vrchol Klínovce tě vyveze 5 lanovek a z toho 3 s oranžovou krycí bublinou. Více informací najdeš zde

Oficiální pravidla soutěže
Pořadatel:
GTS ALIVE s.r.o., IČ: 26193272, e-mail: info@isic.cz
Doba a místo konání: Soutěž probíhá od 19. 1. 2023 do 26. 1. 2023 v profilu ALIVE.
Podmínky účasti: Soutěž je odměnou výhradně pro odběratele marketingových sdělení. Bez souhlasu s těmito pravidly není možné se účastnit.
Soutěžní mechanika: Podmínkou pro zařazení do soutěže je úplné vyplnění soutěžního formuláře a zodpovězení soutěžní otázky. Soutěžící se soutěže může zúčastnit pouze jednou.
Výhry: Do soutěže je vloženo 10 výher v podobě jednodenního skipasu do Skiareálu Klínovec. Výherci budou určeni losováním a výhry budou zaslány na e-mailovou adresu výherce, nejdéle do 7 dnů od ukončení soutěže. Výhry mohou být nahrazeny obdobnými výhrami.
Zpracování osobních údajů: Pouze za účelem organizace soutěže. Právním základem je souhlas, který je možné kdykoliv odvolat. Více o ochraně soukromí pořadatele zde.
Ostatní ustanovení: Soutěž nepořádá, není přidružena ani sponzorována společnostmi Apple a Google a nejsou nijak do soutěže zapojeny a nijak se na soutěži nepodílí. Pravidla i soutěž mohou být změněna anebo zcela zrušena. Výsledky s končenou platností určuje pořadatel. Obecné podmínky akcí pořadatele jsou uvedeny zde. Tato soutěž není loterií.

Výherci:
T. Thoř, Pěnčín
K. Kubizňáková, Tuchoměřice
A. Burianová, Horní Kounice
N. Akimochkin, Praha
V. Tůma, Rakovník
P. Foldyna, Pražmo
E. Nermuťová, Červený Kostelec
M. Veselská, Ostrava
I. Táborská, Chrudim
T. A. D. Dau, Kladno

Jak dlouhá je nově otevřená sjezdovka Lázeňská na Klínovci?

Aktivuj si svůj profil ALIVE pro odeslání odpovědi na soutěžní otázku

Aktivuj si profil ALIVE a získej přístup k exkluzivním nabídkám, soutěžím a všem našim službám.