Soutěž o 10x jednodenní skipas do Skiareálu Herlíkovice

ISIC
ITIC
IYTC
ALIVE
do 19.12.2022

Skiareál Herlíkovice – Bubákov v Krkonoších nabízí sjezdovky pro náročné i začátečníky, snowparky se zábavnými překážkami a místa, kde tě uhranou neopakovatelné výhledy na zasněžené vrcholky. Navštiv školu lyžování a snowboardingu, užij si víkendové testovací akce, zábavné soutěže o skipasy a k tomu restaurace nebo bary přímo na svahu.

Oficiální pravidla soutěže
Pořadatel:
GTS ALIVE s.r.o., IČ: 26193272, e-mail: info@isic.cz
Doba a místo konání: Soutěž probíhá od 5. 12. 2022 do 19. 12. 2022 v profilu ALIVE.
Podmínky účasti: Soutěž je odměnou výhradně pro odběratele marketingových sdělení. Bez souhlasu s těmito pravidly není možné se účastnit.
Soutěžní mechanika: Podmínkou pro zařazení do soutěže je úplné vyplnění soutěžního formuláře a zodpovězení soutěžní otázky. Soutěžící se soutěže může zúčastnit pouze jednou.
Výhry: Do soutěže je vloženo 10 výher v podobě celodenního skipasu do Skiareálu Herlíkovice. Výherci budou určeni losováním a výhry budou zaslány na adresu výherce, nejdéle do 30 dnů od ukončení soutěže. Výhry mohou být nahrazeny obdobnými výhrami.
Zpracování osobních údajů: Pouze za účelem organizace soutěže. Právním základem je souhlas, který je možné kdykoliv odvolat. Více o ochraně soukromí pořadatele zde.
Ostatní ustanovení: Soutěž nepořádá, není přidružena ani sponzorována společnostmi Apple a Google a nejsou nijak do soutěže zapojeny a nijak se na soutěži nepodílí. Pravidla i soutěž mohou být změněna anebo zcela zrušena. Výsledky s končenou platností určuje pořadatel. Obecné podmínky akcí pořadatele jsou uvedeny zde. Tato soutěž není loterií.

Výherci:
A. Fabianová, Karviná
C. Morari, Zlín
J. Pavlík, Brno
L. Buriánková, Praha
T. Široká, Tábor
T. Tangatarova, Brno
K. Šípková, Praha
G. Homolová, Lovčice
K. Kejšarová, Vodňany
P. Janda, Znojmo

Jak se jmenuje rozhledna na samém vrcholu sjezdovky?

Aktivuj si svůj profil ALIVE pro odeslání odpovědi na soutěžní otázku

Aktivuj si profil ALIVE a získej přístup k exkluzivním nabídkám, soutěžím a všem našim službám.