Soutěž o 10x jednodenní skipas do Herlíkovic

ISIC
ITIC
IYTC
ALIVE
do 15.12.2021

Taky už se nemůžeš dočkat, až konečně provětráš lyže nebo prkno? Co takhle vyrazit do skiareálu Herlíkovice – Bubákov v Krkonoších? Čekají tě tu sjezdovky pro náročné i začátečníky, snowpark s nafukovacím vakem a zábavnými překážkami, škola lyžování a snowboardingu nebo víkendové testovací akce. Při nákupu online s platným ISIC navíc získáš slevu 20 % na denní až 6denní skipasy. 

Oficiální pravidla soutěže
Pořadatel:
GTS ALIVE s.r.o., IČ: 26193272, e-mail: info@isic.cz
Doba a místo konání: Soutěž probíhá od 1. 12. 2021 do 15. 12. 2021 v profilu ALIVE.
Podmínky účasti: Soutěž je odměnou výhradně pro odběratele marketingových sdělení. Osoby mladší 15 let se mohou soutěže účastnit jen se souhlasem rodiče. Bez souhlasu s těmito pravidly není možné se účastnit.
Soutěžní mechanika: Podmínkou pro zařazení do soutěže je úplné vyplnění soutěžního formuláře a zodpovězení soutěžní otázky. Soutěžící se soutěže může zúčastnit pouze jednou.
Výhry: Do soutěže je vloženo 10 výher v podobě jednodenních skipasů do skiareálu Herlíkovice. Výherci budou určeni losováním a výhry budou zaslány na adresu výherce, nejdéle do 30 dnů od ukončení soutěže. Výhry mohou být nahrazeny obdobnými výhrami.
Zpracování osobních údajů: Pouze za účelem organizace soutěže. Právním základem je souhlas, který je možné kdykoliv odvolat. Více o ochraně soukromí pořadatele zde.
Ostatní ustanovení: Soutěž nepořádá, není přidružena ani sponzorována společnostmi Apple a Google a nejsou nijak do soutěže zapojeny a nijak se na soutěži nepodílí. Pravidla i soutěž mohou být změněna anebo zcela zrušena. Výsledky s končenou platností určuje pořadatel. Obecné podmínky akcí pořadatele jsou uvedeny zde. Tato soutěž není loterií.

Výherci:
K. Kotrmanová, Nymburk
M. Ublová, Čestlice
T. H. Dangová, Praha
K. Zedínková, Modlany
N. Zlatovská, Mariánské Lázně
T. Bendák, Jezbořice
A. Šimek, Přibyslav
M. Herman, Praha
K. Rušnarová, Kelč
Ž. Vraná, Sobotka
 

Ve kterém okrese se nachází skiareál Herlíkovice?

Aktivuj si svůj profil ALIVE pro odeslání odpovědi na soutěžní otázku

Aktivuj si profil ALIVE a získej přístup k exkluzivním nabídkám, soutěžím a všem našim službám.