Soutěž o 10x jednodenní skipas do areálu Monínec

ISIC
ITIC
IYTC
ALIVE
do 02.01.2023

Zasněžená stráň, vůně horkého čaje nebo svařeného vína, radost z pohybu a romantika denního či večerního lyžování na druhé nejdelší osvětlené sjezdovce v Čechách. Wellness, relax nebo společný čas s přáteli, se kterými je ti dobře. To je Monínec. A deset z vás teď může vyhrát celodenní skipas právě do tohoto středočeského areálu. Nápovědu na soutěžní otázku hledej v našem článku.

Oficiální pravidla soutěže
Pořadatel:
GTS ALIVE s.r.o., IČ: 26193272, e-mail: info@isic.cz
Doba a místo konání: Soutěž probíhá od 19. 12. 2022 do 2. 1. 2023 v profilu ALIVE.
Podmínky účasti: Soutěž je odměnou výhradně pro odběratele marketingových sdělení. Bez souhlasu s těmito pravidly není možné se účastnit.
Soutěžní mechanika: Podmínkou pro zařazení do soutěže je úplné vyplnění soutěžního formuláře a zodpovězení soutěžní otázky. Soutěžící se soutěže může zúčastnit pouze jednou.
Výhry: Do soutěže je vloženo 10 výher v podobě celodenního skipasu do areálu Monínec. Výherci budou určeni losováním a výhry budou zaslány na adresu výherce, nejdéle do 30 dnů od ukončení soutěže. Výhry mohou být nahrazeny obdobnými výhrami.
Zpracování osobních údajů: Pouze za účelem organizace soutěže. Právním základem je souhlas, který je možné kdykoliv odvolat. Více o ochraně soukromí pořadatele zde.
Ostatní ustanovení: Soutěž nepořádá, není přidružena ani sponzorována společnostmi Apple a Google a nejsou nijak do soutěže zapojeny a nijak se na soutěži nepodílí. Pravidla i soutěž mohou být změněna anebo zcela zrušena. Výsledky s končenou platností určuje pořadatel. Obecné podmínky akcí pořadatele jsou uvedeny zde. Tato soutěž není loterií.

Výherci:
M. Kučera, Vysoké Mýto
J. Augustin, Chomutov
T. Kučerová, Velká Bíteš
M. Beňová, Kozmice
F. Žerávek, Hranice
M. Turečková, Senomaty
P. Laho, Senica
V. Foral, Zakřany
N. Rittichová, Plzeň
K. Slezáková, Polepy

Jak dlouhá je hlavní monínecká sjezdovka?

Aktivuj si svůj profil ALIVE pro odeslání odpovědi na soutěžní otázku

Aktivuj si profil ALIVE a získej přístup k exkluzivním nabídkám, soutěžím a všem našim službám.