Soutěž o 10x balíček k akci Suchej únor

ISIC
ITIC
IYTC
ALIVE
do 22.02.2022

Víš, že víc než milion Čechů se pohybuje za hranou rizikového pití? A co ty, dal/a bys měsíc bez kapky alkoholu? Nastartuj s námi změnu a vyhraj Suchou knihu se 416 stránkami nachytření, rozhovorů s osobnostmi a tipů na sušší život. Ze správných odpovědí vylosujeme 10 výherců balíčku s knihou a plecháčkem.

Tip: Správnou odpověď hledej v našem článku.  

Oficiální pravidla soutěže
Pořadatel:
GTS ALIVE s.r.o., IČ: 26193272, e-mail: info@isic.cz
Doba a místo konání: Soutěž probíhá od 1. 2. 2022 do 22. 2. 2022 v profilu ALIVE.
Podmínky účasti: Soutěž je odměnou výhradně pro odběratele marketingových sdělení. Osoby mladší 15 let se mohou soutěže účastnit jen se souhlasem rodiče. Bez souhlasu s těmito pravidly není možné se účastnit.
Soutěžní mechanika: Podmínkou pro zařazení do soutěže je úplné vyplnění soutěžního formuláře a zodpovězení soutěžní otázky. Soutěžící se soutěže může zúčastnit pouze jednou.
Výhry: Do soutěže je vloženo 10 výher v podobě balíčků s knihou a plecháčkem. Výherci budou určeni losováním a výhry budou zaslány na adresu výherce, nejdéle do 30 dnů od ukončení soutěže. Výhry mohou být nahrazeny obdobnými výhrami.
Zpracování osobních údajů: Pouze za účelem organizace soutěže. Právním základem je souhlas, který je možné kdykoliv odvolat. Více o ochraně soukromí pořadatele zde.
Ostatní ustanovení: Soutěž nepořádá, není přidružena ani sponzorována společnostmi Apple a Google a nejsou nijak do soutěže zapojeny a nijak se na soutěži nepodílí. Pravidla i soutěž mohou být změněna anebo zcela zrušena. Výsledky s končenou platností určuje pořadatel. Obecné podmínky akcí pořadatele jsou uvedeny zde. Tato soutěž není loterií.

Výherci:
A. Vanická, Provodov
B. Šteinerová, Havířov
A. Smola, Dobruška
L. Karas, Dohňany
A. Slavíková, Kolín
L. Karban, Chrášťany
D. Szelongová, Dolní Lutyně
M. Franc, Kolín
J. Zikmund, Praha 9
N. Čupitová, Olešnice

Kolik % Sušičů si po měsíční výzvě užívá víc energie?

Aktivuj si svůj profil ALIVE pro odeslání odpovědi na soutěžní otázku

Aktivuj si profil ALIVE a získej přístup k exkluzivním nabídkám, soutěžím a všem našim službám.