226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Známí interpreti v netradičním pojetí pouze na Natrucu!

Kmochův OSTROV, jenž nese jméno velikána české dechové hudby Františka Kmocha, zažije nevídané hudební spojení dechovky, rocku, punku a ska! VYPSANÁ FIXA, RYBIČKY 48, STO ZVÍŘAT, nebo PEKAŘ  jak jste ještě nikdy neslyšeli.

V unikátním spojení dechové hudby KOLÍŇANKA předvedou zpěváci zmiňovaných kapel své nejznámější písně, jak jste ještě dosud neměli možnost slyšet.

plakat natruc2015„My už jsme si tohle spojení vyzkoušeli na Natrucu loni při písni My ještě nejsme starý a byl to neskutečný zážitek jak pro nás tak pro fanoušky. Bylo to vtipný a moc rádi v tom budeme pokračovat“ uvedl Kuba Ryba, Rybičky 48.

„Loňské vystoupení Rybiček 48 s dechovkou mělo takový úspěch, že jsme se rozhodli dát Kolíňance plnohodnotný padesátiminutový set. Podařilo se nám nalákat další známé muzikanty a tak vzniknou naprosto unikátní spojení, které neuslyšíte nikde jinde než na Natrucu“ dodává Martin Řehoř, dramaturg festivalu.

V nádherném areálu Kmochova ostrova v Kolíně se můžete těšit na kapely: MONKEY BUSINESS, XINDL X, ŠKWOR, VISACÍ ZÁMEK,VYPSANÁ FIXA, RYBIČKY 48, UDG, SKYLINE, VOXEL, ATMO MUSIC, KRUCIPUSK, FAST FOOD ORCHESTRA, PEKAŘ, NEBE, ROCKY LEON (USA),TRIBAZIK (UK),  Paranaoid (SVK) a mnoho dalších!

V loňském roce byl festival Natruc vyprodán, vstupenky na letošní Natruc můžete s předstihem zakoupit v předprodejních sítích Ticketstream, Ticketpro a Ticketportál. Do 15.7.2015 si můžete lístky zakoupit za cenu 350,- Kč + poplatky.

www.natruc.eu

 

Soutěž o 10x 2 volné vstupy na festival Natruc probíhá do 23.7.2015.

Vyhrává každý 10. se správnou odpovědí, počet výher je omezen.

Soutěž byla ukončena. Gratulujeme výhercům: Monika Kodešová, Miroslav Pospíšil, Lucie Adamová, Jan Dufek, Anna Bátlová, Lukáš Vávra, Michaela Uhrová, Tereza Horáková, Alena Koňasová, Zuzana Žárská.

 

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]