226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Získejte zařízení 2v1 se slevou a zapojte se do soutěže

Proč se jen učit, když můžete taky tvořit? Proč sedět doma, když můžete pracovat kdekoliv? Pořiďte si nyní se slevou zařízení 2v1, které je stvořené pro studentský životní styl, a navíc hrajte o bezdrátovou myš!

Rozdělujte čas mezi práci a zábavu mnohem efektivněji díky zařízením, která fungují s klávesnicí jako notebook a bez ní jako tablet. Pracujte a bavte se kdekoliv, kdykoliv, snadno a na jediném zařízení! Díky plnohodnotnému systému Windows zvládnete každodenní úkoly rychle a efektivně.

Využijte naplno výhody svého zařízení 2v1 ve škole i ve volném čase. Na přednášce oceníte notebook pro rychlé zapisování poznámek. Díky aplikaci OneNote je potom můžete snadno upravovat odkudkoliv. Své dokumenty máte vždy po ruce a můžete je okamžitě sdílet se spolužáky díky online úložišti OneDrive. Když odepnete klávesnici, získáte tablet, který se hodí ve volném čase pro brouzdání po internetu hraní her.
Balík Office Mobile vám pomůže s tvorbou tabulek a grafů, či efektních prezentací vašich školních projektů. Nově navržené aplikace Word Mobile, Excel Mobile a PowerPoint Mobile jsou uzpůsobeny pro dotykové ovládání. K zařízení si můžete také předplatit plnohodnotné Office 365, a získáte tak kapacitu 1 TB na OneDrive. Na Windows Store si navíc můžete vybírat z tisíců vychytaných aplikací a her.

V listopadu máte šanci koupit zařízení 2v1 se slevou a hrát o 10 bezdrátových myší Microsoft Wireless Designer Mouse. Soutěž „Poznejte aplikace, které usnadní studentský život“ probíhá od 1. do 30. listopadu. Odpovězte správně na otázky, které prověří vaši znalost aplikací Microsoft. Odpovědi hledejte na www.microsoft.cz. Slevu na nákup zařízení můžete uplatnit na www.alza.cz/student po přihlášení na účet s platným průkazem ISIC/ITIC. Vyhrává každý desátý soutěžící, který správně odpoví na všechny otázky. Maximální počet výherců je 10.

[dt_button size=“big“ animation=“none“ icon=““ icon_align=“left“ color=““ link=““ target_blank=“false“]SOUTĚŽ BYLA UKONČENA[/dt_button]

Microsoft Wireless Designer Mouse
Designová bezdrátová myš s podporou Windows, Mac a Android. Technologie BlueTrack kombinuje přesnost laseru s výkonností optiky a ve výsledku lze myš spolehlivě používat na libovolném povrchu. Zaoblené provedení doprovází mimořádně tenký profil. Díky souměrnému tvaru se myš stejně dobře ovládá pravou i levou rukou. Pokročilá technologie Bluetooth 4.0 se postará o bezchybnou bezdrátovou komunikaci. Na dvě vložené AAA baterie vydrží myš fungovat po celých šest měsíců.

 

Gratulujeme výhercům:
M. Kopeček, J. Šlik, R. Famfulová, M. Pajtinka, V. Hoch, Z. Kocourková, T. Procházka, M. Urbanová, T. Vala, M. Smolák.
 

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]