226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Získejte vstupenky do Muzea Grévin Praha

Zapomeňte na realitu a vstupte po červeném koberci do světa fantazie. Budete šokováni, že figuríny z vosku vypadají v Grévinu jako živé, navíc  jsou zasazeny do bohatých scénografií plných vizuálních a zvukových efektů. V muzeu na vás čeká sedm interaktivních světů, kde si skutečnost  podává ruku s vaší představivostí.

Pohlédněte do očí zhmotnělému mágovi v oblacích dýmu Magické laboratoře a setkejte se poprvé s homunkulem.

Přisedněte a dejte si skleničku s významnými postavami české literatury ve Staropražské kavárně. Víte jak vypadal Josef Lada nebo jakou  tramvají jezdil domů Bohumil Hrabal?

Ve Svatyni sportu si porovnejte svaly s nejznámějšími sportovci. Zvítězíte vy nebo Roman Šebrle?

Jak vysocí byli ve skutečnosti Karel IV. nebo Václav Havel? To zjistíte při prohlídce patra věnovaného Historii.

V Kouzelném divadle je ještě několik volných míst k sezení, chcete zaujmout místo vedle Jana Třísky nebo Miloše Formana?

Přijmete naše pozvání do Plesového sálu, kde na vás čekají Bradd Pitt, Karel Gott nebo Marilyn Monroe. Zazpívejte si s Michaelem Jacksonem nebo přímo na pódiu s Helenou Vondráčkovou. A jaké by to bylo mít vlastní voskovou figurínu? Vytvořte si ji v Atelieru Decouverte na počítači ve 3D a pošlete výsledek všem svým přátelům.

Voskových hvězd se můžete dotýkat, fotit se s nimi i všelijak pózovat. Až si budete chtít od hvězdných manýrů a záře reflektorů odpočinout, zavítejte do místního Café Grévin.

 

 

Soutěž o 20 volných vstupenek do Muzea Grévin probíhá do 31.10.2015.

Vyhrává každý 30. se správnými odpověďmi, počet výher je omezen.

[dt_button size=“big“ animation=“none“ icon=““ icon_align=“left“ color=““ link=““ target_blank=“false“]SOUTĚŽ BYLA UKONČENA[/dt_button]

Gratulujeme výhercům: Aneta Kudynová, Magdaléna Košková, Martina Uhrová, Petr Janigáč, Tereza Koníčková, Veronika Suchá, Lenka Timarova, Miroslav Pospíšil, Eva Franzová, Jiřina Váňová, Romana Hynštová, Barbora Zavřelová, Daniela Kortusová, Maroš Krempaský, Jana Nováková, Aneta Procházková, Carmen Novotná, Petr Chyba, Denisa Čejková, Pavel Šponar.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]