226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Získejte 2 vstupenky na festival Fingers Up 2015

Festival Fingers Up, který se uskuteční 7. – 8. srpna v Olomouckém kraji, vybočuje z řady a láká na nevšední program plný zážitků. Přijeďte si užít víkend i vy! Stačí odpovědět na jednoduchou otázku, mít trochu štěstí a pak už si jen užít netradiční festival.

Festivalové městečko, které najdete v Mohelnickém kempu, bude celý srpnový víkend připomínat známé zahraniční festivaly. A to díky zážitkům, které si návštěvník bude moci vyzkoušet. Pro sportovní nadšence bude připravený Longboard, Slackline, plážový volejbal nebo Bumper ball. Pro umělce čtení poezie, Street Art nebo Fashion Market a pro všechny ostatní třeba inovativní workshopy s kapelami, bazén a v neposlední řadě výborné jídlo od místních dodavatelů.

Nespočet dalších zážitků Fingers Up představuje postupně na svém Facebooku.

Zajímá vás, co budete po dobu festivalu poslouchat? Pořadatelé nabídnou například britské The Wombats, dánskou zpěvačku MÖ, rockové Kensington (NL) nebo indie rockery Bilderbuch z Rakouska. Česká scéna bude mít zastoupení v podobě pop-punkových Rybiček 48, ikonické Vypsané fixy nebo kapely O5&Radeček. Kompletní line-up a více informací o festivalu naleznete na fingersup.cz.

O festivale Fingers Up

Hudební festival Fingers Up se chce vymanit ze stereotypu, který vládne na české hudební scéně. Klade důraz na atmosféru, zážitky a hlavně emoce. Ročníkem 2015 se odliší od ostatních festivalů a návštěvníkům nabídne neobvyklé možnosti, jako workshopy s kapelou, jídlo ve vysoké kvalitě, street art, fashion market, spousty sportovních zážitků nebo třeba možnost ve volbě ubytování. Fingers Up je žánrový, nevšední a představuje především zahraniční kapely.

Soutěž o 11x 2 celovíkendové vstupenky na festival Fingers Up probíhá do 28.7.2015.

Vyhrává každý 10. se správnou odpovědí, počet výher je omezen.

Soutěž byla ukončena. Gratulujeme výhercům: Jáchym Šlik, Thao My Nguyenová, Šárka Odložilová, Tomáš Macura, Thu Huong Phamová, Klára Putniorzová, Kateřina Zajanová, Monika Zemanová, Anna Bátlová, Tereza Rulíková, Monika Glaserová.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]