226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Žhavé novinky ADK – moderní materiály, krásné barvy!

Diáře ADK už jistě všichni znáte! Vyráběny jsou poctivě ručně v České republice z nejkvalitnějších přírodních materiálů. V letošní sezóně se převlékly do zcela nových barev a látek! www.adk.cz … aby na to, co je skutečně důležité zbylo více času!

ADK vyrábí diáře již přes 20let především z nejkvalitnější kůže. Pro sezónu 2015 však přišlo s revolucí v podobě stylových dekoračních látek z produkce české firmy Kolovrat ČM! Tato nová kolekce s názvem ART se skládá z diářů formátů A7 a A6 a vybírat lze ze 4 různých designů – je libo nestárnoucí vzor kohoutí stopy nebo vždy módní proužek? http://www.adk.cz/vyhledat/?coHledat=adk+art

ADK2Abychom nezůstali pouze u černobílé, sortiment diářů se rozrostl o spoustu nových barev! Diáře ADK Praktik jsou nejen za skvělou cenu, ale navíc dostupné v mnoha krásných barvách ve všech dostupných formátech od největšího A4 až po nejmenší A7! Nebo máte raději čisté kontrastní linie? Pak je tou jasnou volbou diář ADK Linea! http://www.adk.cz/vyhledat/?coHledat=ADK+Linea

Pro ty, kteří již své ádékáčko mají, tu jsou pro zpestření veselé barevné samolepky a poznámkové listy! Jdete na skleničku, do kina nebo na nákupy? Vyberte piktogram a nalepte, kam potřebujete! Již nemusíte psát zdlouhavé poznámky, barevná samolepka postačí i zároveň pobaví.

Celou kolekci 2015 si je možné prohlédnout online na stránkách www.adk.cz.

Na diáře XDK navíc získáte se svojí kartou ISIC 50% slevu a na vše ostatní 10% !

Soutěž o 30x diář ADK LINEA

Vyhrává každý 20. se správnou odpovědí. Soutěž probíhá do 11.4.2015, počet výher je omezen.

Soutěž byla ukončena. Gratulujeme výhercům: Palkosková J., Benešová A., Buchtová J., Račanský J., Holbusová J., Frenzlová T., Kafka A., Tvarožek S., Kašpar J., Pár L., Kachlířová G., Macák M., Šilhavá B., Smolková M., Čechová A., Magerová M., Hanko J., Maťátková R., Novotný M., Veselý J., Benešová T., Kokešová B., Chlup V., Kavková B., Kalhousová V., Vrbová N., Dvořáková Z., Lustová K., Šalplachta J., Pavlova A.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]