226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Západočeský open air festival Basinfirefest již potřinácté

V tradičním termínu na konci června se ve Spáleném Poříčí uskuteční již třináctý ročník jednoho z největších západočeských open air festivalů Basinfirefest 2015, který opět nabízí kromě tuzemské špičky, také celou řadu zvučných jmen světové rockové scény.

16_Basinfirefest_1Mezi největší zahraniční taháky bude letos patřit americký horror metalový all stars band Terror Universal se členy Machine Head, Soulfly a Ill Nino v sestavě, maďarská tvrdá parta Ektomorf, legendární hardcore punk banda Agnostic Front, finská folk metalová star Korpiklaani, norští Crome Division nebo britská metalová stálice DragonForce.

Dále se můžete těšit na švédské kapely Dr. Living Dead!, Sonic Syndicate a Evergrey, německou Xandrii a Steel Engraved, brazilce Eminence a další.

Z domácí scény se představí například taková jména jako Doga, Krucipüsk, Fast Food Orchestra, Dymytry, Root, Insania, Zakázaný ovoce, Aleš Brichta nebo Citron se zpěvačkou Tanjou a od našich východních sousedů dorazí mimo jiné Doomas nebo známí recesisti Horkýže Slíže.

Také letos můžete na „Basin“ vyrazit již ve čtvrtek, kdy zde proběhne tradiční večírek pro nedočkavé se vstupem zdarma, nebudou chybět oblíbené autogramiády interpretů a v provozu bude také opět kyvadlová doprava z Plzně a další služby. Kompletní informace a novinky najdete na oficiálním festivalovém webu basinfirefest.cz.

Soutěž o 20 volných vstupů na Basinfirefest probíhá do 18.6.2015.

Vyhrává každý 10. se správnou odpovědí, počet výher je omezen.

Soutěž byla ukončena. Gratulujeme výhercům: Tomáš Fišer, Tereza Danihelková, Tereza Plíšková, Natálie Vytřísalová, Adéla Kotková, Tomáš Steska, Hana Solarová, Šárka Drábková, Veronika Blechová, Michaela Wankova, Lukáš Řádek, Hana Pokorná, Filip Uřičák, Jaroslav Marek, Hung Son Ha Trinh, Tadeáš Kocuba, Petr Šumbera, Petr Kuška, Lukáš Řádek, Alena Vocelková.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]