Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

SOUTĚŽ: zájezd do Evropského parlamentu a jiných míst Belgie

Začíná opět akademický školní rok. Co si udělat pauzu před zkouškovým obdobím, načerpat sílu a energii a navštívit Brusel? Zajímá Vás, jak funguje EU a rádi byste to zjistili přímo na místě v jejích institucích? Tak pak neváhejte a jděte do soutěže.

Soutěž je organizována kanceláří europoslance Pavla Teličky a v Evropském parlamentu podporována Aliancí liberálů a demokratů (ALDE) pro Evropu. Projekt je součástí tématu osvěty fungování Evropské Unie, kterému se Pavel Telička z pozice europoslance aktivně věnuje.

Čeká Vás zajímavý program, prohlídka nejvýznamnějších památek, okruh po vybraných belgických městech i seznámení s areálem evropských institucí s výkladem, včetně krátké diskuse v Evropském parlamentu.
Hrazenou součástí programu je doprava autobusem, ubytování v hotelu se snídaní, příspěvek 30 € na další stravování, vstupné dle programu, průvodce, pojištění léčebných výloh a odpovědnosti za škodu v zahraničí. A to není vše! Toto je zajištěno nejen pro Vás, ale i další dva Vaše vysokoškolské kamarády, které vezmete sebou!

Zní to lákavě, viďte! Stačí se zúčastnit naší soutěže a správně odpovědět na jednoduché otázky nejpozději do 30. 10. 2016. Skupina šťastných výherců vyrazí na cestu za poznáním ve dnech 27. listopadu – 2. prosince 2016. Vyhrává každý 10. respondent se všemi správnými odpověďmi, počet výherců je 17 a dalších 17 potencionálních náhradníků.

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci J.Šlik, M.Čížková, A.M.Millerová, V.Kudláč, K.Koleňáková, T.Vlčková, D.Vrábel, M.Smolková, T.Plačková, T.Šemlej, A.Jelínková, V.Domanský, M.Malý, M.Prudká, L.Jelínková, P.Venhauerová, D.Šárovec.

Související články