Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

SOUTĚŽ: Za skvělou nepopulární hudbou vyražte do Mikulova!

Příznivci nezávislé hudební scény se každoročně schází na konci srpna na Festivalu nepopulární hudby Eurotrialog, který se odehrává v jednom z nejkrásnějších jihomoravských měst Mikulově. Přijeďte na festival, kde vás nikdo neušlape.

Závěr festivalové sezóny bude o posledním srpnovém víkendu tradičně patřit Eurotrialogu Mikulov s podtitulem Festival nepopulární hudby. Jako jeden z mála u nás poskytuje prostor hudbě, která se vyhýbá tradičnímu mainstreamu. Příznivcům alternativní scény dává bez žánrových předpojatostí možnost poslechnout si nadějné objevy i stálice české, slovenské a rakouské hudební scény – to vše zasazené v kulisách jednoho z nejkrásnějších jihomoravských měst.

Letošní program představí 25. a 26. srpna v malebném prostředí mikulovského amfiteátru interprety několika generací, jejichž společným jmenovatelem je originalita, opravdovost a poctivost v přístupu k hudbě. Vystoupí zde např. Plastic People, Krchovský & Krch-Off Band, Precedens, Mucha, Budoár staré dámy, Půlnoc a desítky dalších. Scéna ve stanu bude patřit výhradně skupinám ze stáje vydavatelství Guerilla Records. Vše obklopeno vínem a sluncem pálavských strání.
„Kvalitní a originální hudba mimo střední proud a čas strávený v krásném a přátelském prostředí jsou naše základní jistoty,” říká zakladatel a šéf festivalu Romek Hanzlík, a dodává: „Snažíme se ponechávat našim návštěvníkům čas pro ně samotné, rodinám vycházíme vstříc i tím, že děti do 15 let v doprovodu rodičů mají vstup zdarma. Stejně tak poskytujeme množstevní slevy na vstupenky a výrazné slevy studentům.”

Kompletní informace jsou k dispozic na www.eurotrialog.cz, případně na facebooku: www.facebook.com/eurotrialog/, www.facebook.com/events/1083246945095696.

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

Barbora Křížová, Tereza Lefnerová, Anna Keprdová, Veronika Motyčková, Marek Vyoral, Pavel Vondráček, Dalibor Zeman, Klára Jelínková, Marek Malý, Ivana Jankovičová.

Související články