226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: XII. ROČNÍK FESTIVALU ŠTERNBERSKÝ KOPEC 2015

Diváci Šternberského kopce se mohou těšit na Davida Kollera se svým bandem, kapelu No Name a nebo Alkehol.

Na dvanáctém ročníku vystoupí, potvrzené kapely a to True Colors, Ellyce, Jelen s Kateřinou Marií Tichou, Alkehol, Walda gang, Mňága a Ždorp, No Name a nebo hlavní hvězda letošního ročníku David Koller se svým bandem. Festivalem bude provázet známá moderátorka Lenny Trčková. Další kapelou, která na festivalu Šternberský kopec vystoupí, bude finalista projektu University Band Contest.

Vstupenku v hodnotě 390,- Kč si můžete koupit v Informačním centru ve Šternberku nebo v Informačním centru v Olomouci. Vstupenky z pohodlí domova si můžete koupit i na www.arks-plus.cz/vstupenky. Studentům nabízíme slevu 10%. Více o této slevě se dočtete na Facebooku https://www.facebook.com/events/371494146352316/ . Na stránkách www.sternberskykopec.com můžete nahlédnout do historie festivalu a podívat se, kteří interpreti už na Šternberském kopci v loňských ročnících vystupovali.

Akce se koná v rámci projektu Šternberské kulturní léto pod hvězdami. Záštitu nad akcí převzal starosta města Šternberk, pan Ing. Stanislav Orság. Pořadatel festivalu je agentura ARKS Plus, s. r. o. ve spolupráci s Městem Šternberkem, Olomouckým krajem, Státním hradem Šternberk a partnery.

Soutěž o 10x 2 vstupenky na Šternberský kopec probíhá do 23.7.2015.

Vyhrává každý 10. se správnou odpovědí, počet výher je omezen.

Soutěž byla ukončena. Gratulujeme výhercům: Dominika Tesaříková, Radim Bouchal, Lucia Roupcova, Ondřej Zeleneč, Lucie Adamcová, Petra Kněžíková, Tomáš Maruškin, Edita Hudečková, Jana Poláchová, Jana Vilčová.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]