226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Vyhrajte tašky na tablet i-stay od ADK

Pro velký úspěch mají diáře XDK v letošním roce nové barevné přírůstky! Navíc s ISIC kartou na ně získáte slevu 50%!

xdk_kol_blue+fialXDK je ručně vyráběný český výrobek z nejkvalitnějších přírodních materiálů, precizně vyrobený z pravé kůže s kontrastním prošíváním. Design byl vytvořen exkluzivně pro ADK renomovaným studiem NOVAGUE. Desky s kroužkovou slim mechanikou a formuláři velikosti A6 pro týdenní plánování tvoří lehký, jednoduchý a praktický diář, který můžete mít neustále u sebe! Konec plné hlavě starostí, s diářem XDK už na nic nezapomenete!

Do setu navíc pořídíte i praktickou etuji ve stejných trendy barevných kombinacích, která slouží nejen jako pouzdro na tužky, ale také jako kosmetická etuje.

Česká společnost ADK je výrobcem nejrozšířenějšího Plánovacího diáře v ČR a SR. Všechny výrobky značky ADK jsou vyráběny ručně a poctivě v Čechách od roku 1992. Více informací najdete na www.adk.cz, kde jsou všechna naše ádékáčka a vlastní kolekce kožené galanterie ADK Fashion (peněženky, pouzdra na tablety, kabelky, aktovky a mnoho dalšího).

Naprostou novinkou, kterou lze v ČR nyní díky ADK pořídit, jsou tašky na notebooky a tablety i-stay. Určitě dobře znáte, když musíte do školy nosit notebook a spoustu papírů, jak nepraktické jsou některé tašky přes rameno. Neustále padají z ramene, do kterého se popruh navíc nepříjemně zařezává, a po celém dni už z nich pěkně bolí záda. A proto v roce 2012 vznikla na britském trhu značka i-stay, která přišla s patentovaným ergonomickým ramenním popruhem, který máte nyní možnost zakoupit také u nás! Popruh je speciálně navržen tak, aby nesklouzával z ramene a aby minimalizoval bolesti spojené s nošením těžkého zavazadla – zvláště krční páteře, ramene a zad.

Celou kolekci 2014/2015 si můžeš prohlédnout v našem online katalogu.

S kartou ISIC dostanete 50% slevu na XDK a 10% na veškerý ostatní sortiment!

Soutěž o 12 tašek na tablet i-stay. Vyhrává každá 10. správná odpověď.

Soutěž probíhá do 19.11.2014

Soutěž byla ukončena. Gratulujeme výhercům: Pavel Vejvoda, František Jantač, Veronika Mácová, Tereza Trkovská, Jitka Mašlová, Daniel Orlík, Martina Plachá, Lenka Kabrhelová, Martina Lejsková, Eva Maleckova, Monika Hospůdková, Eliška Králová.
[dt_gap height=“10″ /]
adk_istay kol

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]