226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Vyhrajte špičkovou internetovou ochranu!

Studenti, teď máte jedinečnou možnost vylepšit zabezpečení svého notebooku, tabletu a telefonu. Alza.cz rozdává komplexní internetovou ochranu McAffe v hodnotě 1 590 Kč!

Obchod Alza.cz si připravil pro studenty novou soutěž. Stačí správně odpovědět na jednoduchou otázku, být mezi prvními 500 soutěžícími a můžete vyhrát komplexní internetovou ochranu McAffe LiveSafe na 1 rok ZDARMA.

V době, kdy přistupujeme k internetu z více druhů zařízení, to přijde opravdu vhod. Útoků na webu totiž každým dnem přibývá a na ráně nejsou pouze počítače a notebooky, ale také smartphony a tablety, na jejichž zabezpečení se často zapomíná. K čemu je vám notebook obrněný antivirem a firewallem, když vám hacker ukradne heslo na email z vašeho telefonu? Právě proto je tady internetová ochrana McAffe LiveSafe, která dokáže zabezpečit všechna chytrá zařízení, ať už je to tablet s Windows 8, telefon s Androidem nebo Mac s OS X. Díky multilicenci je možné ochránit více přístrojů naráz, aniž byste si museli připlácet za dražší řešení. Jednoduše nainstalujete a už se nestaráte – váš digitální život zůstane v bezpečí.

Chytří studenti už klikají na tlačítko níže a hádají odpověď na soutěžní otázku. Jste mezi nimi i vy?

Soutěž o 500x McAfee LiveSafe, probíhá do 11.3.2015.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]