Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

SOUTĚŽ: Vyhrajte šek na nákup nebo antivir zdarma

Rádi byste vyhráli nějakou pěknou cenu, ale nepatříte mezi soutěživé typy? Mrkněte na studentskou soutěž s Alza.cz, u které není třeba umět běhat, integrovat ani citovat Shakespeara. Stačí mít ISIC, a šek na 1 000 Kč nebo antivir může být váš.

Studenty čeká na Alza.cz Vítězný únor, který letos, oproti roku 1948 bude skutečně rozdávat radost a převracet situaci k lepšímu. Všichni držitelé průkazu ISIC se totiž mohou v průběhu celého měsíce zúčastnit speciální soutěže a vyhrát jeden z dvaceti šeků na nákup v hodnotě 1 000 Kč nebo padesáti špičkových antivirů McAfee. K zařazení do soutěže přitom stačí zdolat jedinou otázku, která je jen o něco málo náročnější, než si vybrat oběd v menze. Tak proč to nezkusit?

A když už budete brouzdat po webu největšího prodejce elektroniky, nezapomeňte, že ISIC vás též opravňuje ke vstupu do jeho studentského programu, díky kterému získáte na spoustu zboží slevu až 30 %. To jen kdyby se vám hodil do školy nový notebook nebo nový Hi-Fi systém na koleje a chtěli jste při nákupu ušetřit. K registraci není třeba žádné potvrzení ani razítko. Opět stačí jen zadat číslo průkazu ISIC na www.alza.cz/student a můžete si v klidu začít vybírat, s čím vlítnete do nového semestru.

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

V soutěži o 20x šek na nákup v hodnotě 1000 Kč nebo 50x antivirový program Mc Affee jsou výherci:
šek na nákup v hodnotě 1000 Kč: Markéta Žaloudíková, Kateřina Bodnárová, Eliška Křížová, Jaromír Sedláček, Vojtěch Kočí, Jan Váňa, Renáta Holcová, Jan Čermák, Lukáš Rod, Serafima Beloglazova, Eliška Dvořáková, Michal Ferdus, , Veronika Kaláčová, Jan Jamščikov, Vendula Marxová, Markéta Blechová, Jiří Gavenda, Kateřina Hejdusová, Lukáš Dubšík, Jan Uhrecký
antivirový program Mc Affee: Ester Žochová, Hanh Hoang Hong, Giovanni Lavorenti, Markéta Černá, Nikola Veselá, Linda Pětioká, Matěj Štumar, Marek Haken, Jiří Hájek, Nicolas Lepine, Jiří Kříž, Vojtěch Kuchta, Dominik Brabec, Matouš Pinkava, Klára Balajková, Gabriella Jeřábková, Jakub Moštěk, Jáchym Šlik, Lucie Macháčková, Lenka Kabrhelová, Veronika Gajdová, Karolína Kanclířová, Jakub Růžička, Anna Hásová, Matěj Simota, Jakub Nový, Kateřina Chalupecká, Eliška Zonygová, Vojtěch Chadima, Pavel Papež, Linda Jedlinská, Adam Kafka, Ľubomír Gusenica, Mikuláš Malina, Lukáš Hes, Miroslav Metoděj Orel, Tereza Trkovská, Marie Marešová, Ina Vycpálková, David Buroň, Tomáš Šemlej, Alexander Fusko, Kateřina Darebníková, Petr Horáček, Ondřej Peller, Eva Ježková, Lucie Chábová, Michaela Mertová, Ondřej Černý, Tereza Halbrštátová

Související články