226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Vyhrajte nové brýle v ceně 5000 Kč

Přinášíme vám další skvělou soutěž ve spolupráci s Čočkyshop.cz – centrem kontaktních čoček a brýlí v Praze na Florenci. Vyhrajte stylové brýle ESPRIT z nové jarní kolekce včetně brýlových čoček v hodnotě 5 000 Kč!

ESPRITNeváhejte a hned klikněte na tlačítko „soutěžit“ na konci článku – nové brýle můžou být vaše!

Výhrou v této soutěži jsou brýle ESPRIT, brýlové obruby známé kalifornské značky, která je známá svou kvalitou, precizním zpracováním detailů a vysokým komfortem při nošení.

Kde najdete tyto stylové brýle za skvělou cenu? Centrum kontaktních čoček a brýlí Čočkyshop.cz je pár kroků od metra Florenc (B, C). Uvnitř si můžete vybrat z více než 350 brýlových obrub značek ESPRIT, Ray Ban, Vogue a dalších, které pravidelně doplňují o nejžhavější novinky – nečekají vás tu žádné ležáky.

Každou značku nabízí za jednotnou cenu, takže hned víte, na čem jste. ESPRIT můžete mít za 2 590 Kč. Změření dioptrií je navíc k brýlím zdarma!

Potřebujete v brýlích jen vyměnit sklíčka? Můžete si vybrat z ekonomické či precizní varianty čoček značky Carl ZEISS už od 1 380 Kč za pár se ztenčením a superantireflexem. Brýlové čočky dělají v Čočkyshop.cz doslova „na tělo“ – přizpůsobí je vybrané brýlové obrubě, vaší tváři a vzdálenosti vašich očí od skel.

Do konce dubna mají navíc mimořádnou ISIC slevu na brýle!

Soutěžte o nové brýle ESPRIT jen do 30.4.!

 Vyhrává každý 20. soutěžící se správnou odpovědí. Maximální počet výherců je 5.

Aby Vám vyhrané brýle plně vyhovovaly, je třeba pro co nejlepší výsledek přijít je vyzkoušet a vybrat do prodejny v Praze na Florenci.

Spoutěž byla ukončena. Gratulujeme výhercům: Zachrdlová K., Horká K., Kulmurziyeva A., Šumpich M., Válková N.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]