226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Vyhrajte notebook a tablet v jednom!

Ve spolupráci se společností Alza.cz přinášíme pro studenty novou soutěž, ve které můžete vyhrát některé z 15zařízení 2 v 1. Soutěž bude probíhat celé tři týdny, takže šance jsou vysoké!

Určitě jste už slyšeli o zařízení 2 v 1 – plnohodnotném notebooku s klávesnicí a Windows, který se snadno promění v  tablet. Zvládnete na něm efektivně pracovat, ale také se bavit, obejde se dlouho bez elektrické zásuvky a navíc se pohodlně ovládá pomocí dotykového displeje. Prostě ideální parťák pro studentský život plný učení, cestování, ale i zaslouženého odpočinku.

Existují dva druhy zařízení 2 v 1 – překlopitelná a odpojitelná. Ačkoli to může znít krkolomně, výsledek je až překvapivě elegantní. Buďto stačí klávesnici odpojit, a máte lehce přenosný tablet, anebo ji jednoduše otočíte nazad přístroje, kde nepřekáží. Oba způsoby mají své pro i proti a je jen na vás, kterému dáte přednost.

Nejdůležitější ale je, že vše, co potřebujete, máte v jediném univerzálním přístroji a o víc se už nestaráte. Odpadá přesouvání souborů z tabletu na notebook a zpátky, hledání volné zásuvky kvůli slabé baterii i nadávání na virtuální klávesnici tabletu, která se rozhodně nehodí pro dlouhodobé psaní.

A co víc, jako studenti teď můžete získat všechny výhody zařízení 2 v 1 zadarmo. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a mít trochu štěstí. V každém ze tří soutěžních týdnů vybereme 5 šťastlivců, kteří si odnesou značkové zařízení 2 v 1 značky Acer, Dell nebo ASUS od Alza.cz.

Už klikáte na tlačítko „SOUTĚŽIT“? To je dobře, protože taková šance se už nemusí opakovat!

[dt_button size=“big“ animation=“none“ icon=““ icon_align=“left“ color=““ link=““ target_blank=“false“]SOUTĚŽ BYLA UKONČENA[/dt_button]

Výherci všech tří kol budou oznámení v tomto článku po skončení posledního kola soutěže, tedy 30.3.2015.

Výherci DELL

David Kosina

Jiří Šroller

Jiří Kučera

Hana Šinkorová

Jolana Foltisová

 

Výherci ASUS

Pavel Fibigr

Libor Fiedler

Lukáš Eichler

Štěpán Šlapanský

Kristina Fidlerová

 

Výherci ACER

Ondřej Bareš

Jana Kamenárová

Natália Heldesová

Filip Dinh

Karel Cepko

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]