Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

SOUTĚŽ: Vyhraj vstup na Spokey RainbowRun 2017!

Zažijte nejbarevnější den ve Vašem životě: Spokey Rainbow Run je ten nejbarevnější festival, jehož součástí je pětikilometrový běh plný zábavy a radosti určený pro všechny lidi se srdcem na pravém místě.

Již 3.ročník Spokey Rainbow Run, festivalu barev, zábavy a radosti určený pro všechny věkové kategorie. Nejde o vítězství, ale o zábavu, protože vítězem je každý, kdo s námi běží.
Můžete se registrovat samostatně, nebo vytvořit tým. Ten se musí skládat minimálně ze 4 osob a díky tomu máte zvýhodněnou registraci a jedno poštovné!

Při registraci vyberete svůj GoodyBag. Na výběr máte Standart, Silver a Gold.

Tento rok bude program opravdu bohatý. Můžete se těšit na umělce jako jsou Kali a Peter Pann, Kapela Nebe, Kapela Indentity, DJ Lucky Boy, Komici ze Stan-Up Comedy a další. Pro děti i pro dospělé bude přichystána obrovská škála atrakcí jako je duhové nebe, soutěže na stage nebo také mexická vlna. V areálu budou přichystány 3 Spokey zóny: Dětská zóna – hry a soutěže pro děti; Chillout zóna – zde si můžete odpočinou a načerpat síly, udělat si piknik, nebo jen relaxovat a nasávat atmosféru RainbowRunu; Sport Park – nejnáročnější zóna, kde si zacvičíte, napumpujete svaly a pořádně se rozcvičíte na barevný běh.

Výtěžek z akce putuje projektu Daruj duhu. Tento projekt je o plnění snu rodinám a jejím dětem, které neměly v životě tolik štěstí. V každém městě vybereme jedno dítě, kterému splníme jeho sen. Na stage vždy vyzveme vybranou rodinu a předáme „Darovací šek“.

V letošním roce je akce pořádaná ve třech městech
Ostrava 20. 05. 2017 – Dolní oblast Vítkovic
Brno 27. 05. 2017 – Avion Shopping Park
Ústín nad Labem 17. 06. 2017 – Severní Terasa

Podmínky soutěže: Od 4.5. 2017 do 17. 5. 2017 soutěžíte o volné vstupy do Ostravy, od 18. 5 do 23. 5. 2017 soutěžíte o volné vstupy do Brna a od 28. 5 do 14. 6. 2017 soutěžíte o volné vstupy do Ústí nad Labem.. Zašlete své odpovědi tedy v termínech, odpovídajících místům, kde se chcete běhu zúčastnit. Cen budou distribuovány průběžně, aby byla zaručena možnost jejich včasného využití.

Informace o soutěži

Soutěž byla ukončena. Další naleznete zde.

Související články