226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Vyhraj oblek zdarma a další slevy na oblečení od BANDI

Víte, že k úspěchu u zkoušek vám pomohou nejen vědomosti, ale také to, jak jste oblečeni? Vyvarujte se chyb a oblékněte se na zkoušku správně, aby vám oblečení pomohlo snadno projít. Vyhrajte luxusní oblek nebo slevu na oblečení u módní značky Pánské obleky BANDI.

Jak se správně obléknout na zkoušku a zvýšit si šance na úspěch?

1. Oblékněte si ke zkouškám pouze tmavý a matný pánský oblek. Proč? Obleky z matné látky jsou oblečením do zaměstnání. A zkouška je pracovní událostí. Pokud byste si vzali na sebe lesklý oblek, zkušební komisi byste zbytečně provokovali. Říká se tomu přílišná okázalost. A ta vám nepomůže. Podívejte se, jak má vypadat pánský oblek vhodný pro studenty ke zkouškám.

2. Vybírejte košili jedině s dlouhým rukávem a v bílé barvě. Pod sako se nehodí nosit košili s krátkým rukávem, protože to pak vypadá, že máte dlouhé rukávy saka, a že ho máte po dědovi. Bílá barva košile působí na okolí tak, že o sebe dbáte, a že jste pořádný. Díky tomu zkoušející budou mít dojem, že jste naučený a připravený. Barevnou košili si ke zkouškám rozhodně neberte!

3. Bez kravaty to nejde. Pánská kravata dotváří celkový seriózní dojem. Když ji nebudete mít, můžou z vás mít zkoušející pocit, že školu neberete vážně. Doporučujeme vybírat kravatu ve světlém odstínu modré, zelené nebo fialové. Jsou to decentní barvy, které neprovokují. Zcela jistě si neberte kravatu s obrázky nebo motýlka, který je určen pro společenské události.

4. Opasek je nutností. Patří k obleku stejně tak, jako tkaničky ke šněrovací obuvi. Navíc toto pravidlo udává společenská etiketa. Barva opasku se určuje podle barvy obuvi. Vždy musí být stejná.

5. Obujte si černé, matné a hlavně čisté boty. Stejně jako matný oblek, je potřeba mít matnou obuv. Podívejte se, jak vypadá společenská šněrovací obuv, která je jediná vhodná k pánskému obleku.

Přečtěte si 10 praktických rad, jak nosit oblek, kde najdete také odpovědi na soutěžní otázky. Oblékněte se na zkoušku správně a zvyšte si šanci na úspěch.

 

Soutěžte o luxusní pánský oblek zdarma nebo o deset 1.000 Kč voucherů na nákup pánského oblečení módní značky Pánské obleky BANDI. Soutěž trvá do 30. 9. 2015.

Soutěž byla ukončena. Gratulujeme výhercům: Adam Suchopár, Daniel Chrenko, Ondřej Pecha, Jana Opluštilová, Jiří Dusík, Vojtěch Vymětal, Jan Samiec, Jaroslav Janoušek, Miloš Baslík, Vítek Hoch.

 

 

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]