Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit pouze na PMDP Plzeň a na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě pobočky České Budějovice a Kolín). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

SOUTĚŽ: Vyhraj jednu z 10 jízdenek pro 2 osoby po Evropě

S Eurolines můžete až do konce prosince soutěžit o zpáteční jízdenky pro dvě osoby do světoznámých evropských metropolí. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku, mít trochu štěstí a jízdenky jsou v kapse.

Kalendáři s číslem 2016 už zbývá posledních pár listů, konec roku se nám nezadržitelně blíží. Pojďte si ho zpříjemnit, vyhrajte zpáteční jízdenku pro dva a nový rok začněte dobrodružně, cestováním a poznáváním měst. Soutěžíme o cesty do Drážďan, Vídně, Budapešti, Berlína, Lugano, Paříže, Amsterdamu, Lyonu, Janova nebo Nice. Do těch vzdálenějších destinací jedete přes noc (a šetříte tak za ubytování), do bližších je spojení několikrát denně a stihnete je i na otočku: ráno tam a večer zpět.

A kam se podívají jednotliví výherci?
1. Nice
2. Janov
3. Lyon
4. Amsterdam
5. Paříž
6. Lugano
7. Berlín
8. Budapešť
9. Vídeň
10. Drážďany

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Soutěž probíhá od 1.11.2016 do 30.12.2016.
Soutěž o 10 zpátečních jízdenek pro 2 osoby do vybraných evropských metropolí.

Cenu vyhrává každý 20. soutěžící v řadě se správnou odpovědí do maximálního počtu 10 výherců.

Související články