226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Vyberte si svůj způsob léta – Rozmarné léto 2015

Letošní prázdniny bude provázet nová dvoudenní akce Rozmarné léto. S heslem “Vyberte si svůj způsob léta” se můžete připravit na netradiční festival, který na rozdíl od klasických letních venkovních festivalů propojí hudbu s divadlem. Bude se snažit vyhovět všem věkovým skupinám, neboť cílem této akce je, aby se bavili všichni společně.

Akce se uskuteční na čtyřech místech, která jsou ve své lokalitě unikátní.

3.- 4.7. Mikulov Amfiteátr

10.-11.7. Olomouc Korunní pevnůstka

8.8. Most Hipodrom

14.-15.8 Pikovice Sázava

Snažíme se, pro Vás připravit nezapomenutelné chvíle. Čas, s námi strávený během Rozmarného léta, bude jak jinak, než v dobré společnosti. Můžete se těšit na Tomáše Kluse, Jaroslav Uhlíře, Xindla X, nebo UDG, Crossband a další.

Páteční večer v Mikulově a Olomouci bude patřit divadlu. Nabízíme Vám proslulou komedii Světáci, se kterou přijede divadelní společnost Háta a kde hrají osobnosti, jako jsou Jan Přeučil, Martin Zounar, Adéla Gondíková a další. Pátek v Pikovicích bude patřit Wabi Daňkovi a Františkovi Nedvědovi. Začátek ve 21.00 hodin.

Sobota odstartuje programem pro děti v 10.00 hod. Těšit se můžete na různé soutěže a dětská divadelní představení. A přestože jsou pohádky zaměřené na dětského diváka, určitě se pobaví i dospělí.

Navazující program bude již čistě hudební. Představí se vám oblíbení interpreti, se kterými nebude o zábavu nouze.

Máte se na co těšit a my se těšíme na Vás. Více na www.rozmarne.cz

Soutěž o 9x 2 vstupenky na jeden ze čtyř festivalů Rozmarné léto v ČR probíhá do 24.6.2015.

Vyhrává každý 10. se správnou odpovědí, počet výher je omezen.

Soutěž byla ukončena. Gratulujeme výhercům: Filip Král, Denisa Valentová, Michal Pála, Kateřina Majerová, Vojtěch Kudláč, Jolana Purová, Martin Kalus, Marie Crháková, Martin Hoskovec.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]