226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Vybavte se – Do divočiny i džungle velkoměsta s LOAP

Na cestě na vrchol hory i na cestě z knihovny s nákladem knih potřebujete vybavení, na které se můžete stoprocentně spolehnout. Prasklý popruh batohu otráví den stejně tak ve městě jako v přírodě. Proč vsadit právě na LOAP?

LOAP: Český průkopník outdoor vybavení od roku 1993
Česká značka. Vlastní tým návrhářů a technologů. Inovace a neustálý posun dopředu. I tak lze popsat českou značku LOAP, která z českých luhů a hájů rozšiřuje do celého světa. Nejen Češi totiž umí ocenit neotřelý design, funkčnost a skvělý poměr cena/kvalita stylových kousků z kolekcí LOAP.

LOAP v číslech: Od roku 2004 do roku 2014 prodáno více než 1.500.000 batohů. Od roku 2007 do roku 2014 prodáno více než 1.000.000 párů bot. Dodavatel více než 600 obchodů.

Věděli jste?: Zkratka LOAP sice vznikla ze dvou anglických slov „Logical“ a „Application“, ale čte se česky. LOAP v překladu znamená „rozumné využití“.

Víc než jen e-shop
Funkční, praktické, slušivé a za rozumnou cenu – takové jsou produkty značky LOAP. Ať už se chystáte do města nebo do přírody, LOAP vás nezklame. A navíc vám to bude zaručeně slušet!

A kam se pro novou výbavu vydat? S LOAP se potkáte ve více než 600 obchodech. Ale od roku 2015 můžete své oblíbené kousky pořídit také online. Spustil totiž nový LOAP e-shop, kde najdete mnohem víc, než byste čekali.

Potřebujete poradit, jak se vybavit na túru? Nevíte, jaký zvolit vodní sloupec bundy? Jak správně postavit stan nebo jak vybrat batoh? V zajímavých článcích určitě najdete, co hledáte.

Tým LOAP vám s radostí zodpoví všechny otázky – ať už jde o péči o vaši výbavu nebo třeba správný výběr. V LOAP poradně je nespočet užitečných odpovědí na vše, co vás zajímá.

[dt_button size=“big“ animation=“none“ icon=““ icon_align=“left“ color=““ link=““ target_blank=“false“]Soutěž byla ukončena[/dt_button]

Soutěž o 10x dárkový poukaz v hodnotě 1.000,- na nákup zboží na www.loap.cz probíhá do 30.11.2015.

Vyhrává každý 100. se správnou odpovědí, počet výher je omezen.

Gratulujeme výhercům:
– Adéla Trmalová, Jana Valaškovčáková, Michaela Urbanová, Tomáš Šemlej, Vítězslav Štván, Klára Nešněrová, Kateřina Baškovská, Diana Marková, Karolína Frýbová, Jana Holbusová

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]