Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

SOUTĚŽ: Vstupenky na muzikály za jednotnou cenu 200 Kč

Na muzikál výhodně! Chcete prožít příjemný kulturní večer v samém srdci Prahy a ušetřit Vaší peněžence? Vydejte se se společností Musical Production za poutavými, nejen historickými příběhy do divadla Hybernia a nechte se unést od běžných starostí!

Společnost Musical Production, s.r.o., v čele s producentkou Emou Krahulíkovou slaví pětileté výročí od svého založení. Sídlem společnosti se stalo divadlo Hybernia, v samém srdci Prahy, ve kterém společnost v uplynulých letech uvedla ve vlastní produkci sedm úspěšných muzikálů: Quasimodo, Lucrezia Borgia, Sněhurka a sedm závodníků, Zorro, Antoinetta královna Francie, Přízrak Londýna a Mary Poppins.

Všechny diváky zve na své současné muzikály: Antoinetta, královna Francie, Přízrak Londýna, Sibyla, královna ze Sáby a rodinný muzikál Ferda Mravenec, na motivy pohádek Ondřeje Sekory, který bude mít svou premiéru 17.3.2017.

Držitelům průkazů ISIC, ITIC, IYTC a ALIVE přinášíme pravidelné slevy na muzikály v divadle Hybernia. V den představení mají návštěvníci s těmito průkazy možnost navštívit muzikál z produkce Musical Production za zvýhodněnou cenu 200 Kč za vstupenku.

Více informací o programu a možnosti využití výhody na www.musical-production.cz.

ISIC TIP:Zakupte vstupenku na muzikál za jednotnou cenu 200 Kč!

Informace o soutěži

Soutěž byla ukončena. Další naleznete zde.

Související články