226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: ZDARMA s ISIC nebo ITIC na gurmánský Bosch fresh festival

Přijďte v červnu ochutnat rozmanité chutě na gurmánský festival dobrého jídla a pití v Praze a Pardubicích. Čeká vás víkend plný delikátního jídla, skvělého pití a zábavy v prostředí obklopeném zelení.

Po úspěšných zastávkách v Brně a Plzni zavítá v červnu největší gurmánský festival do Prahy a Pardubic. Na 4 pódiích zde vystoupí se svými show kuchařská esa jako Zdeněk Pohlreich, Marcel Ihnačák, Oldřich Sahajdák nebo Ivan Vodochodský. Návštěvníci se mohou pod jejich vedením naživo seznámit s přípravou nejrůznějších lahůdek, přímo na pódiu jejich menu ochutnat nebo si v interaktivní workshop stage s kuchaři jídla sami připravit. Na festivalu lidé, kromě klasické a extravagantní gastronomie, ochutnají skvěle uvařená piva velkých producentů, jako je Pilsner Urquell, ale i menších rodinných pivovarů a minipivovarů nebo nejvybranější tuzemská a zahraniční vína až deseti vinařství. Novinkou letošního roku jsou menší pódia GRILL a COFFEE stage s bohatým programem, přednáškami, workshopy a degustacemi.
Součástí festivalu v každém městě bude soutěž TOP restaurací daného regionu. O vítězi letošního ročníku mohou návštěvníci, spolu s odbornou porotou, opět rozhodnout svými hlasy v průběhu celého festivalového víkendu.

Termíny jednotlivých festivalů:
Pardubice: 18. až 19. června 2016
Praha: 25. až 26. června 2016

Více info na webu www.freshfestival.cz, Facebook Fanpage nebo na Instagram.com/fresh_festival. Program festivalu a další informace naleznou návštěvníci na webových stránkách: www.freshfestival.cz, který je speciálně upraven pro mobilní zařízení.

ISIC TIP:Využijte vstup na festival ZDARMA!!!
Soutěž byla ukončena

Informace o výhercích

1×1000 Kč Kroftová T
2×500 Kč Horníček M., Tvrzník M.
3×300 Kč Horáková A., Trkovská T., Blažková A.
5×100 Kč Vašek D., Zemanová K., Topičová S., Berest A., Král P.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]