fbpx
Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq

SOUTĚŽ: Vrátí se ikonické BlackBerry zpátky na trůn?

Design, Android, klávesnice. Už odnepaměti poznávací znamení každé BlackBerry, která kdy spatřila světlo světa. Jejich řady teď rozšiřuje novinka, ušitá na míru studentům. Model Key 2 LE se chce stát králem studentských telefonů. S jakou výbavou vyráží do boje proti svým protivníkům?

Že ho pohání Android a obsahuje Google Play s více než milionem aplikací asi nikoho nepřekvapí. Spousta užitečných studijních a pracovních nástrojů se ale na telefonu s hardwarovou klávesnicí bude používat lépe a intuitivněji než na klasickém smartphonu.

Klávesnice si prošla očistnou kůrou a je teď. lehce zdvihnutá pro ještě pohodlnější psaní. V mezerníku se navíc skrývá užitečná čtečka otisků prstů. Hledání informací, poznámky nebo chat, to všechno jde s novým BlackBerry jako po másle.

Vyztužené přední sklo Corning® Gorilla® Glass je zase dělané na míru malým kapsám a divokým večírkům. Nevadí mu pády, škrábance ani rozsednutí, tedy pokud to nepřeženete a nepoužijete ho třeba jako kladivo k přibíjení hřebíků v pokoji na koleji.

Podobně odolná je i baterie, která bez nabití vydrží až dva dny. Key 2 LE má taky jako první hřebec z firemní stáje duální zadní foťák s třinácti a pěti megapixely, ten přední má pak slušných osm megapixelů. Na portréty a momentky jako dělaný.

Novou BlackBerry si můžete pořídit už teď na Alza.cz, nebo ji dokonce vyhrát v soutěži v sekci Můj ISIC. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázky a jeden ze 3 telefonů BlackBerry můžete mít doma! Všechny nápovědy najdete na Alza.cz (odkaz na detail produktu). A když už budete na Alze, vyzkoušejte i jejich studentský ISIC/ITIC program. Stačí si zaregistrovat svůj průkaz a spadne vám do klína celá kupa slev. Ušetřené peníze pak můžete investovat do učebních pomůcek nebo pořádné párty. To už necháme na vás.

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

Zuzana Klečalová, Barbora Procházková, Igor Škrovánek

Související články

Copyright ©2020 ISIC.cz • GTS ALIVE, s.r.o.