Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

SOUTĚŽ: Vojtěch Dyk jede spolu s dalšími hvězdami do Bohnic!

Populární festival vykročí 26. a 27. května do druhého čtvrtstoletí své existence s pořádnou vervou. Důkazem je i to, že tady s B-Side Bandem poprvé vystoupí Vojtěch Dyk, který patří k největším hudebním a hereckým talentům u nás.

Hlavní scéna Central park, plná oblíbených muzikantů zdaleka nejen z vod mainstreamu, ovšem přivítá taky energické písničkáře, jako jsou Tomáš Klus a Xindl X, a spoustu kvalitních kapel – od punkrockových Horkýže Slíže přes melodickou Slzu a No Name až po hiphopové hvězdy PSH a Prago Union. A pokud Vám není cizí drum and bass a dub step, určitě si rádi vychutnáte česko-americké uskupení N.O.H.A. (Noise of Human Art), které hity jako Tu Café vynesly na největší evropské festivaly.

Ne ploty mezi lidmi, ale lidi Mezi ploty! To je slogan vystihující atmosféru, kterou na festivalu můžete zažít. A nenajdete ji jenom na hlavní stage. Nabitá Alternativní zóna Vám nabídne sžíravou rebelku jménem Mucha, nenápadného, ale o to zajímavějšího písničkáře, který si říká Pokáč, a k tomu sbírku opravdových legend. Jak jinak totiž nazvat osobnosti jako Michal Pavlíček s Monikou Načevou, Lenka Dusilová nebo Chantal Poullain?

Ani tím ale zábava nekončí. V areálu vyroste Street zóna s dynamickou muzikou speciálně pro mladé lidi, v Divadle za plotem uvidíte generační soubor Vosto5 nebo ansámbl našeho největšího klauna, totiž Divadlo Bolka Polívky. A pokud byste, nedej bůh, dostali na starost mladšího sourozence, oceníte rozsáhlou Rodinnou zónu s pohádkami a kapelami typu Kašpárek v rohlíku.

Program je zkrátka velký a pořád se rozrůstá, takže sledujte www.meziploty.cz nebo www.facebook.com/meziploty. A nezapomeňte si udělat čas: poslední květnový víkend – Bohnice – 120 kapel a divadel!

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

Veronika Gajdová, Tomáš Bouchala, Ondřej Obergruber, Juliána Kohútová, Zuzana Kocourková, Diana Lisá, Evelína Kolářová, Anna Kubová, Tomáš Koranda, Andrea Gašpárková,

Související články