fbpx
Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq

SOUTĚŽ: Užijte si parádní zimu ve Špindlu a vyhrajte skipasy!

Chystáte se vyrazit s přáteli na hory a hledáte místo, kde si skvěle zalyžujete nebo zajezdíte na snowboardu a kde na vás čeká nekonečná aprés-ski zábava? Navštivte Skiareál ve Špindlerově Mlýně! Otestujte nový snowpark, novou lanovku, vyzkoušejte závodní trať obřího slalomu a neměli byste minout ani unikátní Ledárium.

Jednou z novinek letošní zimy ve Špindlu je nová čtyřsedačková lanovka vedoucí z Horních Míseček na Medvědín. Skiareál zde rozšířil i oblíbenou sjezdovku a vytvořil z Horních Míseček ideální místo například pro začátečníky. Zkrátila se doba odbavení lyžařů a podstatně se zvýšil komfort lyžování. Po letech se sem navíc vrátil i snowpark pro snowboardisty a freestyle lyžaře. Rozšířené prostory jsou osazeny zbrusu novými a moderními překážkami nejrůznějších tvarů. Burton Snowpark disponuje dobrým sněhovým zázemím a je umístěn na slunném svahu.

Velkým pozitivem Špindlu je také komplexní zážitek. Středisko nenabízí jen lyžování, ale i spoustu dalších atraktivních atrakcí. Jděte si třeba zabruslit nebo zahrát hokej na kluziště v centru města, zajděte na Snow show ve Svatém Petru nebo navštivte Špindlerovské LEDÁRIUM s originální výstavou ledových soch u horní stanice lanovky Na Pláni. Unikátní dílo tvořil několik týdnů desetičlenný tým sochařů, jejich rukami prošlo zhruba 42 tun ledu. Ledárium je pro všechny zdarma a otevřené bude po celou sezónu až do konce března 2018.

Více na www.skiareal.cz

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

Kateřina Lesáková, Nikola Karlíková, Martin Lukeš, Terezie Pavcová, Albert Magadeev, Jakub Šalagovič, Pavel Plecitý, Tereza Kostková, Antonín Kravcov, Marie Procházková, David Ullrich, Ondřej Vacek, Kateřina Berková, Nikol Hanulíková, Gabriella Jeřábková, Pavla Filipková

Související články

Copyright ©2020 ISIC.cz • GTS ALIVE, s.r.o.