226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii!

Sháníte dárky na Vánoce? Nebo čtení na dlouhé zimní večery na horách? Zkuste naší soutěž s knižním e-shopem www.albatrosmedia.cz. Deset z vás vyhraje knižní balíčky podle svého výběru.

Vybírat můžete z celé nabídky výše uvedeného knižního webu, naším tipem pro vás je pak novinka cestovatele Ladislava Zibury: Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii

Princ Ládík putuje po těch nejzapadlejších vesnicích, aby mohl naslouchat příběhům místních a načerpat něco z jejich moudrosti. Alkohol teče proudem a mladý dobrodruh důvěrně poznává kulturu plnou pohostinnosti, rozhodných slov a nostalgie po sovětských časech.

Své zážitky z kavkazského putování líčí Zibura s humorem a ironií, pro které si získal popularitu nejen u příznivců cestopisů. Ať už je zrovna ztracený v horách, bojuje s nepřízní počasí, nebo omylem jí grilovaného ježka, vše přijímá s dokonalým nadhledem.

Ziburův příběh je svědectvím o půvabu svobody a lehkosti života na cestách.

O čem to je: Mladý poutník se vydá pěšky probádat Kavkaz. Očekává nenáročný výlet, situace se mu ale brzy vymkne z nohou.

Komu to můžu koupit: Všem příznivcům cestování, poutavých příběhů a humoru.

Co se mi na tom může líbit: Vtip, dobrodružství, hodně obrázků a krátký text.

Jak to skončí: Přežije a vrátí se domů stopem.

Kniha vychází 30. 11. 2017 v nakladatelství BizBooks a můžete na ní uplatnit ISIC slevu zadáním kódu při nákupu na www.albatrosmedia.cz.

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

Anna Kubovčíková, Anna-Marie Malíková, Jan Doležal, Lenka Nechvátalová, Romana Ernstová, Denisa Ryvolová, Barbora Šilhavá, Karolína Frýbová, Anežka Svobodová, Kateřina Šťastná

Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

[reklama_left]
[reklama_right]