226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii!

Sháníte dárky na Vánoce? Nebo čtení na dlouhé zimní večery na horách? Zkuste naší soutěž s knižním e-shopem www.albatrosmedia.cz. Deset z vás vyhraje knižní balíčky podle svého výběru.

Vybírat můžete z celé nabídky výše uvedeného knižního webu, naším tipem pro vás je pak novinka cestovatele Ladislava Zibury: Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii

Princ Ládík putuje po těch nejzapadlejších vesnicích, aby mohl naslouchat příběhům místních a načerpat něco z jejich moudrosti. Alkohol teče proudem a mladý dobrodruh důvěrně poznává kulturu plnou pohostinnosti, rozhodných slov a nostalgie po sovětských časech.

Své zážitky z kavkazského putování líčí Zibura s humorem a ironií, pro které si získal popularitu nejen u příznivců cestopisů. Ať už je zrovna ztracený v horách, bojuje s nepřízní počasí, nebo omylem jí grilovaného ježka, vše přijímá s dokonalým nadhledem.

Ziburův příběh je svědectvím o půvabu svobody a lehkosti života na cestách.

O čem to je: Mladý poutník se vydá pěšky probádat Kavkaz. Očekává nenáročný výlet, situace se mu ale brzy vymkne z nohou.

Komu to můžu koupit: Všem příznivcům cestování, poutavých příběhů a humoru.

Co se mi na tom může líbit: Vtip, dobrodružství, hodně obrázků a krátký text.

Jak to skončí: Přežije a vrátí se domů stopem.

Kniha vychází 30. 11. 2017 v nakladatelství BizBooks a můžete na ní uplatnit ISIC slevu zadáním kódu při nákupu na www.albatrosmedia.cz.

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

Anna Kubovčíková, Anna-Marie Malíková, Jan Doležal, Lenka Nechvátalová, Romana Ernstová, Denisa Ryvolová, Barbora Šilhavá, Karolína Frýbová, Anežka Svobodová, Kateřina Šťastná

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]