226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: United Islands of Prague opět rozezní centrum Prahy

I v letošním roce se v centru Prahy uskuteční festival United Islands of Prague. Unikátní festival, spojující pražské ostrovy ale především návštěvníky, zaujme i letos velkou část pražského centra. Termín konání letošních Ostrovů je od 18. do 20. června 2015. V minulém roce festival navštívilo okolo 60 000 návštěvníků, tento rok se očekává podobná návštěva. Vstup na festival je opět zdarma.

A2_obecny_01-1Centrum Prahy se promění ve festivalový areál. Hlavní podium bude situováno v Kinského zahradě na Smíchově. Zde fanoušci uslyší zajímavé zahraniční kapely a největší hvězdy programu akce. Ostrov Kampa bude patřit world music a alternativní hudbě. Nově zrekonstruovaný Střelecký ostrov zase potěší fanoušky jazzu. Novinkou letošního ročníku je podium umístěné na Dětském ostrově, kde si přijdou na své hlavně fanoušci hip hopu a elektronické hudby.

Bohatý bude také doprovodný program. Janáčkovo náměstí se promění v jakýsi Boulevard připomínající tržiště. Zde si návštěvníci Prahy i festivalu užijí nabídku poctivého jídla a pití. Kolemjdoucí a příležitostní muzikanti budou mít možnost vyniknout na přítomné Open Mike stage. Doprovodný program bude ale připraven na místech celého festivalu. O zábavu tedy bude postaráno.

United Islands of Prague chtějí spojovat. A to nejen pražské ostrovy, na kterých vytvoří unikátní festivalový areál, který nemá v Evropě obdoby, ale hlavně návštěvníky, kteří mají jedinečnou možnost zažít nezapomenutelný víkend, všichni společně, v centru Prahy.

Kompletní informace o festivalu United Islands of Prague najdete na webu www.unitedislands.cz a na facebooku https://www.facebook.com/unitedislandsofprague

Soutěž o 15 partner passů (guest listy vyzvednutí na místě) probíhá do 11.6.2015.

Vyhrává každý 10. se správnou odpovědí, počet výher je omezen.

Soutěž byla ukončena. Gratulujeme výhercům: Eliška Králová, Zuzana Kašparová, František Honsa, Michaela Šimánková, Tereza Velímská, Andrea Benešová, Tomas Kantor, Pavla Hosnedlová, Veronika Šťastná, Veronika Kohoutová, Martin Sedlický, Zuzana Kašparová, Lucie Nádudvariová, Lenka Petrželková, Miroslav Kovář.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]