Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

SOUTĚŽ: Unikátní přírodní kosmetika ve Fann parfumérii!

Korejská kosmetika znamená nesmrtelná krása. Korea je považována za kosmetickou supervelmoc současnosti udávající trendy celému světu, proto jsme pro vás objevili unikátní koncept CREMORLAB, který patří k tomu nejlepšímu, co lze v této zemi zažít.

Veškeré know-how značky je ukryto v certifikované minerální vodě T.E.N™ získávané z hloubky 1 100 m pod zemí v korejské provincii Gangwon-do, která je vyhlášeným lázeňsko-medicínským centrem. Oblast proslula díky zdejší půdě bohaté na vzácné minerály (vápník, hořčík, draslík, vanad, selen, germanium), jejichž koncentrace je zde 300 krát vyšší než u běžných pramenitých vod.

Laboratorní rozbory patentované minerální vody T.E.N™ navíc prokázaly, že obsažené látky v podobě koloidních nanočástic daleko lépe a rychleji pronikají do hlubších vrstev pokožky a poskytují jí tak tu nejefektivnější péči.

Korejské pleťové masky jsou dnes kultovní záležitostí a tajným klíčem k pověstné kráse Korejek. Zklidňující maska s bylinkovým čajem a unikátní termální vodou dokonale přilne a za pouhých 20 minut napumpuje pleť obří dávkou hydratace. Relaxuje a zklidňuje citlivou pleť a výrazně eliminuje případná podrážení pleti. Bavlněné plátýnko z „eco-friendly” materiálu je vysoce šetrné k pleti a skvěle se přizpůsobí obličeji.

Staňte se nesmrtelně krásnou…

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

Petra Měrková, Karina Janíková, Martin Šmatera, Zuzana Ježková, Tereza Klaudová, Radek Runčík, Simona Urbanová, Jitka Mašlová Kamila Eliasova, Veronika Motyčková.

Související články