226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Tvoje pohodová zima v TOP resortu Dolní Morava!

Vykroj si ty nejdelší oblouky letošní zimy v horském resortu Dolní Morava – jsme pro tebe tím nejlepším místem po celou zimní sezónu! Proč? Garantujeme nejmodernější středisko, tuny sněhu a laviny zážitků!Resort s více než 10 km skvěle upravených sjezdovek je jako stvořený pro náročné i pohodové lyžaře. Komfort, na který jsme si na Dolní Moravě již zvykli, zajišťuje nejmodernější zasněžovací technika, 8 sjezdovek na 1 skipas, 7 restaurací a barů přímo na sjezdovkách.

3 kilometry na jeden zátah
Ze Slamníku až k chatě U Slona. Díky nové sjezdovce „Vyhlídková“ a propojení celého resortu si nyní můžete krájet oblouky na sjezdovce dlouhé 3 km a vychutnat si tak pořádnou zimní jízdu.

7 restaurací a barů přímo na sjezdovkách
Zima na Dolní Moravě, to je především pohoda na svahu. V areálu s 8 sjezdovkami najdete 7 restaurací a après-ski barů. Tradiční horskou chatu doplňují stylové vyhřívané bary, pizzerie, restaurace či grill bar. Prožitek z lyžování je v plné rovnováze s kvalitou služeb na sjezdovkách. Na Dolní Moravě to dobře vědí, a proto přicházejí s novou prosklenou kráskou jménem „Skalka“.

Skalka – s výhledem i nadhledem
Panoramatickou restauraci Skalka najdete v nejvyšších partiích lyžařského areálu přímo u Stezky v oblacích. Její největší chloubou je jedinečná konstrukce s posuvnou prosklenou střechou, která se pro všechny milovníky zimní pohody otevírá při slunečných dnech. Díky všudypřítomnému světlu obřích prosklených ploch i střechy budete mít pocit, že hodujete přímo uprostřed horské přírody.

Za zážitky do hor
Na všechny malé i velké horaly čekají nové zážitky v podobě pravidelných výšlapů na skialpech, radost z jízdy na ranním manšestru, jízdy rolbou, večerní výšlapy na sněžnicích, bobová a sáňkařská dráha, freestyle parky, lyžařská škola nebo odpočinek ve wellness. Na Dolní Moravě nemá nuda šanci ani v zimě.

Prohlédněte si celý resort v 360° virtual pohledu zde.

Soutěžit

Informace o soutěži

Soutěž probíhá od 3.12.2018 do 3.01.2019.
Soutěž o 17×2 skipasy do horského resortu Dolní Morava.

Vyhrává každý 20. respondent se správnou odpovědí. Počet výher je omezen.

Související články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

[reklama_left]
[reklama_right]