Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

Z nařízení vlády ČR dochází k dalším omezením, které budou mít vliv také na vydávaní průkazů ISIC na našich prodejních místech. Průkazy je v tuto dobu možné zakoupit pouze na PMDP Plzeň a na pobočkách společnosti České dráhy a.s. (kromě pobočky České Budějovice a Kolín). Vyhledat nejbližší pobočku můžete zde. Průkaz ISIC můžete také objednat online na našich webových stránkách.

SOUTĚŽ: Tunisana Youssefa už na podzim v brněnském Sonu

Tuniský hráč na oud, zpěvák a skladatel Dhafer Youssef v nedávné době oslnil na festivalu Colours of Ostrava. Jeho takřka andělský zpěv je neopakovatelným zážitkem. Nyní se do Česka vrací v rámci podzimní série Echoes of JazzFestBrno 2016.

Brněnský koncert Dhafera Youssefa se koná 8. listopadu v brněnském Sono Centru jakou součást podzimní série Echoes of JazzFestBrno. Dhafer Youssef se narodil 19. listopadu 1967 v Teboulbě a je potomkem skromné rodiny z této rybářské vesnice a zároveň dalším z dlouhé řady muezzinů. Zvládnutí pěvecké techniky tak pro něj bylo rodinnou ctí a tradicí. Ve velmi raném věku jej dědeček přivedl k recitativům z Koránu. Dhafer tak postupně začal objevovat potenciál svého hlasu. S touhou prozkoumat nové horizonty opustil Dhafer Youssef rodnou vesnici, odešel do hlavního města a později do Rakouska. Ve Vídni se hudebně rozvinul a navíc se seznámil se správnými lidmi z oblasti jazzu i world music. Od té doby nahrál osm alb pod vlastním jménem a odstartoval mezinárodní kariéru. Poslední Youssefova deska Birds Requiem je konstruována jako filmový soundtrack, ale zároveň je velmi osobním albem, které jej zachycuje ve zlomovém bodě.

Vstupenky na koncert Dhafera Youssefa jsou k zakoupení na webu www.nejkoncerty.cz, v síti Ticketportal a v běžných předprodejích. Vy, jako držitelé průkazů ISIC či ITIC můžete využít 15% slevu, nebo můžete zkusit štěstí v naší soutěži o 5×2 vstupenky na tuto jedinečnou událost.

ISIC TIP:Vyhrává každý 10. se správnou odpovědí. Počet výher je omezen.

Informace o soutěži

Soutěž byla ukončena. Další naleznete zde.

Související články