fbpx
Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
energy drink energie speed8 koncentrace zkouškové období únava chytré drogy soustředění

SOUTĚŽ: Trochu jiné Work and Travel USA

Během studia na vysoké škole máš jedinečnou možnost získat pracovní zkušenost z USA. A aby tě toto dobrodružství nezruinovalo, připravili jsme dvě unikátní verze programu Work and Travel USA – Camp Leaders a Resort Leaders.

Za 9900 Kč získáš letenku, vízové podklady a letní brigádu v Americe. A k tomu máš většinou ubytování a jídlo zdarma. A to už se vyplatí co říkáš?

Chceš učit třeba fotbal, tenis, horolezení, keramiku nebo být plavčík v USA? Pak práce v letním dětském kempu s Camp Leaders je přesně pro tebe. Jsi jako ryba ve vodě v restauraci nebo hotelu? Tak se ti určitě více budou líbit luxusní resorty v rámci varianty Resort Leaders.

Pokud si chceš zlepšit angličtinu, získat mezinárodní přátele a dodat svému CV ten správný lesk a svému životu nový zážitek, neváhej se nám ozvat a nebo rovnou přijít na některou z našich akcí.

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže

Iveta Hušková, Karolína Žaludová, Hedvika Bauerová, Filip Hýžďal, Ondřej Svoboda, Lucie Košinová, Tereza Sedláková, Lucie Kratochvílová, Kristýna Šímová, Kateřina Králová, Dominik Sulzer, Vít Buráň, Emílie Poživilová, Hana Krišová, Jakub Mašín,

Související články

Copyright ©2020 ISIC.cz • GTS ALIVE, s.r.o.