Telefon

226-222-333

E-mail

info@isic.cz

Otvírací doba

Po- Pá / 8:00 – 17:00

Faq
  • Čeština
  • Angličtina

SOUTĚŽ: Trend v pánském prádle: letos se budou nosit boxerky a slipy!

Doby, kdy si muž mohl koupit jen jeden druh slipů, jsou pryč. Moderní muži opustili volné trenýrky z 90. let a začali nosit elastické boxerky či stále moderní slipy. V barvách vévodí černá, ale i barevné a vzorované.

Takže jaké prádlo se pro vás hodí? Je to jednoduché. Naprostým základem je volit prádlo pode věku, postavy a klidně i zvyku. Zatímco mladí a hubení muži s úzkými boky a pevnými stehny mohou volit v podstatě jakýkoliv typ pánského spodního prádla, od slipů až po volné trenýrky, starší muži či muži s pár kily navíc by měli sáhnout po prádlu s prodlouženou nohavičkou. V podstatě platí jedno pravidlo. Čím vysportovanější postavu muž má, tím může mít prádlo více vykrojené a s kratší nohavičkou.

Navíc muži mají dnes na výběr z velkého množství jak klasického prádla, tak sportovního prádla – pánská tanga či jockstrapy, které jsou maximálně vzdušné a pohodlné. “Pánské jockstrapy si u nás kupují z jednoho prostého důvodu. Chtějí maximální pohodlí při sportu a vzdušnost. To vám slipy nebo boxerky nezajistí. Naopak se při sportu spotíte a mokré prádlo budete mít celou dobu na sobě,” říká zakladatel a majitel DMXGEAR.CZ, největší nákupní online galerie s luxusním pánským spodním prádlem.

Nejideálnějším typem prádla, které svému muži můžete dopřát, jsou pánské boxerky, protože nikde netlačí, ani netáhnou. Pánské slipy jsou vhodné zejména na sport, kdy potřebujete mít přes stehna prostor pro pohyb. Trenýrky někdy take nazývané trenky jsou sice pohodlné, ale pod úzké džíny nebo oblekové kalhoty je poměrně složité je narolovat. Hlavně dnes volné trenýrky nahrazují elastické a padnoucí boxerky. Nicméně bychom neměli zapomínat ani na pánská tanga, která se stávají čím dál častěji součástí pánkého šatníku.

Další potřebné informace najdete zde.

Soutěž byla ukončena

Informace o soutěži

Výherci soutěže
Zuzana Outratová
Tereza Smyčková
Lenka Novotná
Petra Binková
Miroslav Pospíšil
Marek Seidler
Zuzana Ivaničová
Miroslav Houska
Anna Borovková
Hana Gábová
Jiří Volf
Nikol Drimlová

Související články