226-222-333 9:00 - 17:00
  • cs

SOUTĚŽ: Tradiční festival Sázavafest ovládne první srpnový víkend

Jubilejní 15.ročník oblíbeného festivalu proběhne na tradičním místě, v magickém prostředí zámeckého lesoparku ve Světlé nad Sázavou. Kromě osvědčených lákadel toho nejlepšího z české hudební scény, jakými jsou Tomáš Klus, Mig 21, Tata Bojs, Škwor, Michal Hrůza či Xindl X, přestaví i hvězdy světové úrovně.

Mezi největší lákadla letošního ročníku se řadí německá formace Alphaville. V čele s charismatických zpěvákem Marianem Goldem vystoupí v sobotu 1.8.2015. na hlavním pódiu. Nenechte si ujít všechny jejich slavné hity jako „Forever Young“, „Big in Japan“ či „Sound Like a Melody“. Rovněž neopomenou představit i svoji novou tvorbu.

Jako další významný zahraniční host se představí britská skupina Kosheen. Po nedávném velkém úspěchu v pražském Fóru Karlín se českému publiku představí znovu. Na Sázavafestu tato kapela není žádným nováčkem, vystoupí zde již potřetí a pokaždé se těší velkému zájmu publika nejen díky hitům, které dobyly svět, ale také díky svému energii nabytému vystoupení. Na Kosheen se mohou fanoušci těšit rovněž v sobotní festivalový den.

Festival se po celou dobu své existence může pyšnit svým multižánrovým zařazením a návštěvníky z celé České republiky. Letos si kromě fanoušků hip hopu, kterým bude dopřáno vystoupení nejlepšího slovenského hip hopera Rytmuse, přijdou na své i pamětníci při vystoupení oblíbeného zpěváka Václava Peckáře, který se představí s formací FiHa. Příznivci SKA pak ocení vystoupení Sto zvířat.

Plánujete přijet celá rodinka s dětmi? Pak si nenechte ujít avizovanou FAMILY FUN ZONE. Tento dětský koutek letos navštíví asi nejslavnější žlutá rodinka se 3 dětmi pocházející z amerického Springfieldu, SIMPSONOVI. Přijďte se s nimi vyfotit a na chvíli se ponořit do jejich světa, který nedávno oslavil 25.výročí. Jeden den se budou moci návštěvníci dokonce setkat i populárním hercem, který dabuje Bárta Simpsona, Matinem Dejdarem. Máme připraven i koutek MICROSOFT s nejnovějšími technologickými vychytávkami.

A výroční slaví také Sázavafest. Krásných 15 let již baví a těší jak kapely, tak návštěvníky všech generací. A právě muzikanti, kteří se nazvali SÁZAVA KLAN mu letos přejí k výroční singlem, který můžete vidět zde. Pod tímto uskupením se skrývá Michal Malátný, Bára Basiková, Kamil Střihavka, Tomáš Hájíček (Krucipüsk), Support Lesbiens, Sto zvířat, Elis, Lukáš Pavlásek, Michael Ví (J.A.R.), Vincent Richards (Švihadlo), Gabriela Urbánková (Glanc), Tomáš Fröde (Imodium), Bořek Slezáček a Genny Ciatti. Píseň vyšla z dílny kapely Glanc, která několikrát na festivalu vystupovala stejně jako výše zmínění umělci. Její kapelník Zdeněk Beran – autor hudby – zvolil příjemný poprockový háv. Píseň pak otextovala Jarmila Chromíková, která Sázavafestem žije téměř od samého začátku.

Oslavy budou velkolepé, i meteorologové již nyní avizují nekrásnější počasí celého léta. Sázavafest znovu dokazuje, že stále patří mezi to nejlepší, co naše festivalová scéna nabízí.

Hlavním pořadatelem festivalu je XANADU-Catering. Mediálními partnery festivalu jsou: Euro AWK, Rail Reklam, Hyper media, ÓČKO TV.

Více informací na www.sazavafest.cz

Soutěž o 10 vstupenek na Sázavafest probíhá do 22.7.2015.

Vyhrává každý 10. se správnou odpovědí, počet výher je omezen.

Soutěž byla ukončena. Gratulujeme výhercům: Jolana Purová, Aneta Cingelová, Věra Mitňanová, Kamila Bauerová, Lukáš Jirka, Tereza Hasenöhrlová, Kamila Vodičková, Michal Cihlář, Iveta Čechová, Jana Nováková.

Související články

[reklama_left]
[reklama_right]